Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 02/19/19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Filippexo

  Konkurs adepta fotografii

  Ogłaszamy konkurs fotograficzny! Polegać on będzie na zrobieniu i zaprezentowaniu reszcie społeczności jak najlepszych zdjęć z serwera. Zostaną one użyte w reklamie/promocji naszego serwera. Każdy gracz może wziąć udział w konkursie, bez względu na staż gry. Czas trwania konkursu to 2 tygodnie od momentu ogłoszenia konkursu. Przewidujemy atrakcyjne i niepowtarzalne nagrody. Dla pierwszych 3 zwycięzców, do odebrania będzie ranga patrona, odpowiednio od miesiąca do trzech miesięcy + nagroda pieniężną. Poniżej znajdziecie szczegółową listę wytycznych: każde zdjęcie obowiązkowo musi być nazwane, posiadać tytuł (sam tytuł podlega ocenie, trafniejszy tytuł zwiększa szansę na wygraną) zdjęcia mają dodawać do galerii w odpowiedniej zakładce zdjęcia muszą być estetyczne (bez interfejsu użytkownika) format png prosimy o przygotowanie zdjęć z shadeami akceptujemy texturpacki w klimacie serwera (można dodać wiele ująć, zwiększa to szanse na wygraną) Link do odpowiedniej sekcji galerii - https://www.craftlandia.pl/forum/gallery/category/5-konkurs/ W razie wszelkich pytań, piszcie śmiało. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału!
 2. 2 punkty
  Dziękuję za wspólne łowienie rybek! :)
 3. 2 punkty
  sync667

  Zapowiedź Update 3.2.0

  Witajcie, postanowiłem z wyprzedzeniem utworzyć temat dotyczący nadchodzących aktualizacji naszego serwera. Jak wiecie ciągle staramy się zbierać wasze opinie i pomysły na rozwój, aby pracować nad najlepszymi rozwiązaniami. Cieszę się bardzo, że w ostatnim czasie pojawiło się parę naprawdę fajnych postów i wypowiedzi w tym zakresie oby takich więcej, bo na pewno nie pozostają niezauważone. W aktualnym momencie ja osobiście nadal mam ograniczone zasoby czasowe więc wprowadzenie tych zmian będzie rozciągnięte w czasie, ale staramy się to zrobić w sposób zorganizowany i planowy. Tak więc przechodząc do rzeczy! Pierwsza informacja to na pewno fakt, że dzisiaj w nocy można spodziewać się przerwy w dostępie do serwera z powodu jego przeniesienia na nową maszynę. Czego możecie się spodziewać niebawem w kolejności wstępnie zaplanowanej podczas ostatniego zebrania administracji? Przebudowa serwerowego spawnu, która trochę czasu potrwa, lecz jest na pewno konieczna. Specjalnie przygotowany system samouczka na początku gry, aby ułatwić maksymalnie wejście w nasz świat nowych osób. Całkiem nowy świat eventowy, a właściwie serwer połączony. Będzie to po prostu zbiór map, które służą celom eventowym i mają całkiem osobne EQ. Rozpoczęcie akcji promocyjnej serwera. Oczywiście poprawienie znanych aktualnie bugów. Planowany system PVP pomiędzy graczami. Mamy pomysł, aby wynagradzać osoby, które zajmują w ogólnym rankingu TOP x określonymi kwotami cyklicznie. Wszystko po to byście mieli fajny cel w walce o najlepsze miejsce ciągle. To na najbliższy czas, a co dalej? Wyczekiwany plugin do miast. Serwerowy merchant jakby ktoś chciał mieć koszulkę CL lub długopis. Ulepszenia na stronie. Zaplanowane serwerowe katakumby z dodatkową niespodzianką. Cykliczny event budowniczy. Dalsze ulepszenia do systemu ochron. Rozwinięcie systemu RPG serwera. Dodamy jednak trochę dodatkowych mechanik leveli itp. Myślimy, że to wprowadzi fajne rozwinięcie aktualnych opcji. Oraz wiele innych rzeczy, które zaplanowano, a o których przeczytanie na naszym Trello. https://trello.com/b/UuaL8Yes/craftlandia Proszę śmiało czekam na wasze opnie oraz dodatkowe uwagi czy pomysły. Piszcie na forum lub Discord.
 4. 2 punkty
  OretyTylkoNieTy_mjKowal

  Zapowiedź Update 3.2.0

  Napiszę tutaj. O niektórych zmianach pisałem wcześniej, co mi do głowy przyszło i co zaobserwowałem na serwerze: Mam odczucie że na mapie jest monotonia w biomach, 80% grywalnych biomów to wyspy i dżungla. Bardzo wiele miejsca na mapie poświęcono biomom które nie cieszą się zainteresowaniem graczy np. biomy zimowe?! są to biomy które pasują garstce graczy. Bardzo dużą zmianą na plus byłaby możliwość wymiany między graczami bez konieczności znajdowania się maksimum do 10 kratek od siebie, tak jak jest teraz.
 5. 2 punkty
  MinecartF1

  Inicjatywa przebudowy spawnu

  Witajcie! Centralna Komisja ds. Rozwoju Budownictwa i Infrastruktury powołana przez Zarząd Craftlandii, potrzebuje Waszej pomocy! Poszukujemy pomysłów co do zagospodarowania terenu spawnu. Muszą one sprawiać dobre, pierwsze wrażenie, przygotować gracza do grania na serwerze, przedstawić co może na nim zdziałać i oczywiście ma to pełnić funkcję spawnu, czyli czegoś publicznego i ogólnodostępnego. Po zebraniu pomysłów zostaną one przegłosowane i omówione by skupić się na tym co najważniejsze. Przy najlepszych propozycjach, ich twórca będzie miał możliwość dołączenia do ekipy budowlanej by jak najlepiej i jak najszybciej wprowadzić je na serwer. Oczywiście komisja będzie również nagradzała najlepsze pomysły przedmiotami w grze! Warunki: Ma to być praktyczne do zbudowania bez potrzeby wprowadzania zbyt skomplikowanych pluginów. Przede wszystkim powinno być to funkcjonalne (coś co spełnia jakąś funkcję, czyli np. punkt zbioru, rynek, tablica ogłoszeń lub coś co pokazuje graczowi co może robić na serwerze i tak dalej..). Nie może to być zbyt duże lub zajmować większą ilość miejsca. Każdy obiekt musi być bezpieczny i nie może stwarzać zagrożenia dla graczy. Przy wypisywaniu pomysłu, osoba go przedstawiająca musi: uwzględnić w jakim konkretnym celu ma to służyć, przedstawić swoją wizję co do wyglądu i rozmieszczenia (najlepiej graficznie). Do dzieła!
 6. 2 punkty
  pawtom71

  Co na początek?

  Poradnik jest adresowany do tych, którzy swoją przygodę w tej społeczności i na tym serwerze dopiero zaczynają. Strzelam, że każdy wie o co chodzi w samej grze, ale mało kto wie co można robić tutaj na serwerze Trybem serwera jest "Survival", znany wszystkim tryb przetrwania, walka z mobami, zbieranie jedzenia i materiałów, aczkolwiek serwer ma wiele ciekawych dodatków, które zaraz wymienię. Takimi głównymi rzeczami, którymi sama gra się charakteryzuje to na przykład możliwość tworzenia osad z innymi graczami! Czas wymienić kilka takich rzeczy: Wspomniane wcześniej tworzenie osad- gracze mogą tworzyć osady, zapraszać do nich innych graczy i tworzyć mniejsze społeczności tworzące coś w myśl pewnych ustalonych wcześniej zasad, tworzyć swoje reguły oraz infrastrukturę. Mieszkańcy takich osad mogą bez najmniejszego problemu handlować z innymi osadnikami, komunikować się na różne sposoby, czy to za wykorzystaniem czatu in-game, prywatnych wiadomości, forum lub serwerowego discord'a (https://discord.gg/URJg3QW), który bądź co bądź jest całkiem istotny i wygodny w użyciu. Gdzie można budować? Generalnie wszędzie, ale pamiętajmy żeby nie psuć frajdy innym graczom, więc zachowajmy pewien dystans i nie podkopujmy ich domów! Co do samej budowy można tworzyć tereny chronione(cuboid'y), których celem jest ochrona terenów, możliwość rozdzielenia "zezwoleń" np. gość cuboid'u może otrzymać takowe na interakcję ze skrzyniami, ale brak dostępu do budowy. Same tereny chronione można zakupić za serwerową walutę "Craftyliony". Jak zebrać tą serwerową walutę? Proste pytanie i prosta odpowiedź! Wystarczy pracować lub handlować Sama praca na ten moment jest podzielona na kilka profesji: Górnik, Drwal, Rybak, Farmer i Łowca. Górnik- jego praca polega najzwyczajniej na kopaniu surowców, węgla, żelaza i innych wartościowych jak diamenty. Drwal- no cóż, wycinka lasów. Rybak- bierz wędkę i zapraszamy nad wodę, rybak zarabia na swoich umiejętnościach w łapaniu szczupaka , ale plusem rybaka jest to, że poza zarobkiem waluty serwerowej możne wyłowić także przydatne przedmioty. Farmer- no kombajnu w Minecraft'cie jeszcze nie ma, ale za to są ręce i można zbierać i sadzić swoje uprawy! Łowca- ten to ma chyba najtrudniejsze zadanie, zabijanie mobów to dla niego chleb powszedni, jedne mniej, a inne bardziej wartościowe. Moby wrogo do nas nastawione np. Creeper da więcej zarobku aniżeli jakiś kurczak. Na serwerze jest także dostępny system kolei, dzięki któremu można o wiele szybciej poruszać się po mapie w każdą stronę świata. To co dalej? Nie ma co zwlekać, zapraszamy Ciebie na serwer, lepiej jest samemu dowiedzieć się wszystkiego!
 7. 2 punkty
  Filippexo

  Mini eventy - I Walki drużynowe 23.02 19:00

  Cześć, Sobota, 19:00 Zapraszam wszystkim na zmagania PVP 2 drużyn, utworzonych spośród graczy na specjalnie przygotowanej planszy survivalowej. Każda drużyna będzie miała określony czas na przygotowanie swojej fortyfikacji i uzbrojenia z tego co uda się im w pobliżu znaleźć. Wygrywa ekipa, której osoba pozostanie najdłużej przy życiu. Dostępny będzie /warp event oraz /warp spawn. Pozdrawiam! 
 8. 1 punkt
  Pieroshky

  Szalom

  Bry wszystkim Tym, co mnie znaja - siemanko. Tym, co pierwszy raz maja te watpliwa przyjemnosc - witam. Jutro zawine z pracy myszke do laptopa i bede grac, takze do zobaczenia na serwerze. Troche szkoda mojego obsydianowego bunkra, ale mysle, ze da sie go zmartwychwstac na tej edycji
 9. 1 punkt
  sync667

  Szalom

  Hej witamy ponownie na serwerze
 10. 1 punkt
  Filippexo

  Mini eventy - II Wędkarstwo 16.03 19:00

  Cześć, Zapraszam was na drugi już na tej edycji, event wędkarki. Jedyne czego potrzebujecie, to przyjść o właściwej godzinie, z uśmiechem na twarzy. Pamiętajcie, żeby mieć puste eq, będzie wygodniej. (udostępnię wam enderchesta). Dostępny będzie również /warp event oraz /warp spawn. Do zobaczenia! 
 11. 1 punkt
  BuraczekMacol

  Parros

  Parros - miasto w którym zawsze dużo się dzieje. Miasto otwarte dla wszystkich. Stolica Unii Miast Parros. Ze względu na brak możliwości edycji tematów na forum po jakimś czasie istnienia oraz możliwości współpracy w tworzeniu dokumentów za pomocą serwisu Dokumenty Google, właśnie w nim będą publikowane informacje o Parros. Tutaj jest link to dokumentu, z którego będą linki do innych dokumentów opisujących sprawy Parros (m. in. listy, kronika): https://docs.google.com/document/d/11xAcz-aqH78keR-JQ8iv5bic8FE6u98V50cRR1DLZYg/edit?usp=sharing Zapraszam do dyskusji na temat Parros (głównie związanych ze wszystkim pod tym linkiem) pod tym tematem Dla informacji Unii Miast Parros powstanie oddzielny temat w przyszłości.
 12. 1 punkt
  sync667

  Rezygnacja z dostępu dla graczy non-premium!

  Możesz napisać na Discord, bo tutaj muszę poprawić jeszcze jedno ustawienie, żebyśmy mogli pisać.
 13. 1 punkt
  Krawcowa00

  Wyrzucanie z serwera zaraz po zalogowaniu.

  Witam. Jest to wina mojego internetu... Po wpisaniu hasła "dołącza mnie do świata". Po wylogowaniu na przejeździe kolejowym w jaskini nie mogę już z niej wyjść, połączenie gaśnie. Może kiedyś będzie możliwość pogrania z Wami... Tylko tutaj mnie tak wyrzuca. Pozdrawiam <3
 14. 1 punkt
  sync667

  Zapowiedź Update 3.2.0

  Co do mapy to na pewno będzie ogrom zmian w tej maści, ale jesteśmy tutaj uwiązani oczekiwaniem na aktualizacje odpowiednich pluginów. Plusem jest fakt, że już powoli ruszyły w końcu updaty kodu i na pewno bliżej niż dalej do celu.
 15. 1 punkt
  OretyTylkoNieTy_mjKowal

  Inicjatywa przebudowy spawnu

  Cześć, Świetny pomysł, spawn potrzebuje zmian. A więc, bardzo fajnie gdyby to było miejsce składające się z kilku elementów. Z chęcią widziałbym coś na zasadzie miejsca ,w którym można handlować, np. miejsce gdzie gracz może utworzyć swój sklepik, np. mała galeria handlowa, bazar? miejsce w takiej galerii, bazarze każdy gracz mógłby sobie wykupić, np okresowo (kwestia ustalenia szczegółów) Świetną sprawą byłoby dodatkowo miejsce ,w którym promowałyby się miasta z serwera. Widzę to tak, miasto np wykupuje miejsce np. w uliczce, w której stawia mini budowle zachęcającą do osiedlania się w mieście, jakiś regulamin, jak dojechać do miasta itd itp. Fajnie wyglądałoby miejsce np. kolejne piętro tego budynku w którym byłyby miniaturki biomów które znajdują się na serwerze. Punkt z tabliczkami informującymi co jak się robi, np jak korzystać z kolejki?! nigdzie tego nie ma, sam musiałem się pytać jak zmieniać biegi, oczywiście inne ważne informację również tam instalujemy i w sumie to byłoby centrum tego powiedzmy "spawnu". Dajcie ludziom Nether i End! to 30% satysfakcji z minecrafta, portale do tych światów również znalazłby się w takim miejscu. Serwer potrzebuje czegoś co ożywi ekonomie, da graczowi kolejny cel w grze, przyciągnie go do serwera. W razie czego jestem gotów poświęcić czas by pomóc to zbudować, mam to w wyobraźni i wygląda fajnie
 16. 1 punkt
  WiciuWitek

  Podanie do administracji

  Jakim nickiem posługujesz się w grze? WiciuWitek Czy posiadasz premium? Posiadam. Korzystasz z komunikatorów głosowych? Korzystam aktywnie z Discord'a. Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Dotychczas miło grało mi się na serwerze, i chciałbym pomóc administracji w utrzymaniu porządku i miłej atmosfery dla przyszłych graczy. Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach? Miałem przyjemność być członkiem grupy pomocników na serwerze na którym grałem wcześniej z Ugforgiem. Byłem też właścicielem kilku prywatnych serwerów na których grałem z małą grupką znajomych i miałem okazję nauczyć się wtedy ogólnego konceptu prowadzenia stabilnego serwera, instalowania/konfigurowania/używania pluginów, oraz praktycznego rozwiązywania problemów czy to z serwerem czy ze społecznością (kłótnie, spory). Opowiedz nam coś o sobie oraz twoich zainteresowaniach, abyśmy mogli Cię lepiej poznać: W rzeczywistości nazywam się Wiktor, jestem lekko ekscentrycznym człowiekiem, gram na skrzypcach, kazoo, oraz trochę na fortepianie, interesuję się kosmosem, umysłem, psychologią, ciekawymi aspektami nauki, ale także muzyką, grami komputerowymi i game/level designem. W przyszłości chcę zostać programistą/level designerem. Do Minecraft przyciągnęła mnie wolność jaką oferuje, oraz to jak łączy ludzi z różnych grup wiekowych/społecznych. Zacząłem grać od wersji release 1.2.5. Na serwer zaprosił mnie Ugforg który grał tutaj jeszcze na poprzednich edycjach. Ile czasu tygodniowo przewidujesz poświęcać na rozgrywkę? Obecnie spędzam na serwerze ok.1.5h dziennie w tygodniu wieczorami (od poniedziałku do czwartku) a w weekendy jestem prawie zawsze na serwerze od godz. 19, często do północy. Nie zamierzam zmieniać swojej aktywności chyba że będę miał cięższy okres w szkole (egzaminy z instrumentu, egzamin gimnazjalny). Co chciałbyś zmienić/ulepszyć, czy też wprowadzić na serwerze, albo może jaki według ciebie kierunek rozwoju powinniśmy obrać? Uważam że serwer w założeniach jest dobry, powinien dążyć do wprowadzenia mechanik przedstawionych na stronie internetowej (Interaktywne miasta, sklepy), oraz szlifować już wprowadzone. Powinniśmy utrzymać koncepcję cotygodniowych eventów i wprowadzić nowe pomysły do puli (np. spleff) Osobiście uważam że fajnym dodatkiem do koncepcji miast byłby 3-4 literowy tag miasta dodawany do nicku gracza oraz specjalne chaty w grze dla poszczególnych miast. Odblokowałbym PVP na wrogich obszarach mapy(portale do netheru) co było obiecane wraz z wprowadzeniem netheru i nigdy nie zostało zrealizowane. Umożliwiłbym graczom rejestrację, logowanie do mapy świata oraz opcję włączenia widoczności swojej lokalizacji na mapie świata. Wprowadziłbym Oceaniczne Monumenty i Leśne Posiadłości pod ochroną, z włączonym PVP i odradzającymi się mobami. Może nawet ze zmodyfikowaną strukturą. Sposób na zdobycie serc oceanu do craftingu Przewodni. Z góry przepraszam że zgłoszenie nie jest tak długie jak inne ale nie lubię lania wody. Poza tym może jeszcze później coś do niego dodam.
 17. 1 punkt
  Kika ;3

  PRZYJĘTE: Podanie na stanowisko administracji

  Jakim nickiem posługujesz się w grze? Kikakaj Czy posiadasz premium? Tak Korzystasz z komunikatorów głosowych? Korzystam tylko z discorda, mogę się dostosować do innych komunikatorów jeśli jest potrzeba Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Zaczęłam swoją przygodę na craftlandii na drugiej edycji, gdzie potrafiłam dobrze się bawić wraz z moją przyjaciółką, która niestety już teraz nie gra . Craftlandia była moim pierwszym serwerem na którym spędziłam tyle czasu, jak i na drugiej edycji tak i na tej. Poznałam tutaj wiele różnych ludzi, a że jest nabór na nowych operatorów to czemu by nie spróbować swoich sił w administracji? :D Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach? Niestety nie, wcześniej nie miałam okazji by zostać kimś wyżej niż gracz, ale kiedyś może być w końcu ten pierwszy raz! :D Dużo nasłuchałam się od innych, już Starszych operatorów na craftlandii o byciu operatorem, niekiedy można zauważyć operatorów w akcji! Czyż nie fajnie by było pomagać innym graczom? Miło jest pomagać komuś, tym bardziej jeśli można i ma się chęci do pomagania Opowiedz nam coś o sobie oraz twoich zainteresowaniach, abyśmy mogli Cię lepiej poznać: Zacznijmy od tego, że naprawdę lubię tworzyć nowe rzeczy i pomysły, a minecraft umożliwia mi bawienie się w architekta. Za rok, gdy pójdę na studia mam zamiar iść na kierunek Kryminologii z psychologią, już teraz mam kursy związane z kryminologią. Można powiedzieć, że administracja to taka policja, też pilnuje porządku nie? A że mam zamiar pracować w niedalekiej przyszłości w pracy związanej z policją, to myślę, że idealnie bym się wpasowała w tych szeregach Uwielbiam koty, więc gdy wyjdę na swoje mam nadzieję, że będę mogła zapewnić dom wielu bezdomnym zwierzętom, one też powinny poczuć choć trochę miłości:) Oprócz tego, chyba mogę powiedzieć, że to właśnie dzięki Craftlandii zawdzięczam 5-letnią przyjaźń z moją przyjaciółką, z którą mam w planach spotkać się po raz pierwszy w tym roku. I tak, to właśnie tutaj, na tym serwerze spotkałyśmy się wirtualnie po raz pierwszy :D Gdybym nigdy nie postanowiła wejść na ten serwer na pewno nie poznałabym jej i moje życie stałoby się puste, a tak zyskałam przyjaciółkę na długie lata! Za dzieciaka brzdąkałam na gitarze lecz to nie była moja liga i przeniosłam się na pianinko, lecz miałam swoje wzloty i upadki i na razie znów zrobiłam długą przerwę. Dodam, że ostatnio pracowałam na Craftlandii nad pewnym projektem, a mianowicie zatopionym miastem! Projekt jest świeży, ale już udało mi się zatopić wyspę! Teraz tylko wybudować budynki, które zdążyły się już rozpaść. Oczywiście nie zabraknie ukrytych smaczków:) Ile czasu tygodniowo przewidujesz poświęcać na rozgrywkę? Sądząc po moim miejscu w topce w czasie, myślę, że dużo :D Zazwyczaj jestem po szkole, wieczorami. Co chciałbyś zmienić/ulepszyć, czy też wprowadzić na serwerze, albo może jaki według ciebie kierunek rozwoju powinniśmy obrać? Można by tu wymyślać niestworzone rzeczy lecz wiem, że nie wszystko niestety jest możliwe. Mój pomysł jest taki by na spawnie zrobić małe stanowiska + małe cuboidy na nich, by gracze mogli otwierać tam skrzynki i sprzedawać swoje towary (np. jedzenie, surowce, rzadkie bloki etc.). Myślę, że to byłby dobry pomysł gdyż każdy miałby swoje stanowisko, jeśli by zapłacił pewną kwotę, dodałoby to hmm.. coś nowego do serwera :D Myślałam też nad labiryntem, który mógłby być np. pod spawnem i każdy kto by go przeszedł miałby jakąś nagrodę. Jako iż uwielbiam takie tajemnicze rzeczy i różne zagadki, mogłoby się stworzyć jakąś fabułę i do tego każdy gracz, który przejdzie przez wszystkie zadania mógłby też coś dostawać, tyle że to by nie było tak na godzinkę czy dwie, historia mogłaby być wymyślana na bieżąco, a nawet skończyć się dopiero podczas końca tej edycji, lub ciągnąc się aż do następnej! (Czyli napraaaaaawdę dłuuuuugo! :D) Mam nadzieję, że wszystko się zgadza, dziękuje za wysłuchanie :D
 18. 1 punkt
  sync667

  PRZYJĘTE: Podanie na stanowisko administracji

  Gratulacje witamy w gronie administracji. Decyzją po naradzie otrzymujesz rangę Operatora. Szkolenie poprowadzi osoba wyznaczona.
 19. 1 punkt
  TheCastiiPl

  PRZYJĘTE: Podanie na stanowisko administracji

  Popieram kandydaturę i polecam Kikę :D Myślę że dobrze spełni się w roli operatora. Jest miła i pomocna oraz jest cierpliwa i bardzo trudno ją zdenerwować (jedyna osoba, która nie denerwuje się po całej falsie przegranych a walczy dalej). Czuje że da radę i będzie naprawdę dobrym operatorem, plus czas który spędza na serwerze jest dodatkowym atutem.
 20. 1 punkt
  Krawcowa00

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Kochane i musimy czekać... nie ma bata tak, czy inaczej, ale postaram się sprawdzić na innym łączu, w drugim domu podepne przez kabel internet i sprawdzę, czy to aby faktycznie nie wina tego internetu mojego obecnego...
 21. 1 punkt
  Alexis111111

  PRZYJĘTE: Podanie na stanowisko administracji

  Świetne zgłoszenie! Życzę powodzenia Kika!!
 22. 1 punkt
  Filippexo

  Ocena serwera / propozycja zmian

  Dzięki za temat i opinie, zawsze są mile widziane. Wydaje mi się, że opisujesz nieco na wyrost, niektóre aspekty serwera, takie jak systemów homów czy podróżowania po mapie. Craftlandia z założenia jest serwerem freebuild + survival. Nie bez powodu piszę, że to survival. Należy pamiętać o tym, że grając w rozgrywkę dla pojedynczego gracza nie ma tych wszystkich udogodnień, bo nie ma wcale komend. Serwer i tak daje graczom ułatwienia w postaci np kolei. Wolimy, żeby serwer pozostał możliwie jak najwierniejszym odzwierciedleniem oryginalnej rozgrywki. Oczywiście, można dodawać wiele dodatkowych elementów, lecz czy nie o to chodzi, żeby doświadczenie było możliwie oryginalne? Szmery, bajery są na 95% serwerów. A gdzie klasyka? No właśnie tutaj, stawiamy na nią tak samo jak i na rozwój naszej społeczności. I to jest nasz atut.
 23. 1 punkt
  Superjedek

  Plugin na ochronę terenu

  Takie funkcje ochrony przydałyby się w Parros.
 24. 1 punkt
  BuraczekMacol

  Plugin na ochronę terenu

  Witam wszystkich! Wiem że Sync nie ma za dużo czasu na rozwój serwera, a wielu graczy - w tym ja - ma problem z aktualnym pluginem na ochronę, więc mam propozycję: Chętnie napisałbym lepszy plugin na ochronę terenu dla serwera bo aktualny ma wiele wybrakowań. Co było by lepsze w moim pluginie od aktualnego: 1. Możliwość stworzenia ochrony która nie jest prostokątem (jednak wciąż złożona z prostokątów) . 2. Rangi członków. 3. Flagi współpracujące z dynmap (np. chowanie ochrony), lwc (zezwalanie i zabranianie graczom na używanie ochrony lwc). 4. Waga ochrony, polegająca na tym że m. in. flagi ochrony o wyższej wadze - stworzone przez np. admina - mają większe znaczenie (np. nie trzeba rozdzielać ochrony gdy przecinają ją tory tak jak u mnie). 5. Działanie na różnych wysokościach: np. Jedna ochrona między wysokością 1 a 70 a druga 75 a 100, które ze sobą by kolidowały gdyby nie różnica wysokości. 6. Ustawianie określonych flag dla rang w ochronie. Przydatne, np. żeby nie musieć ustawiać zawsze każdemu nowemu takich samych flag. 7. Możliwość tworzenia podochron o niższej wadze niż te normalne np. dla pojednczych domów mieszkańców. 8. Wygodniejsza i uporządkowana lista flag. 9. Różnego rodzaju topki ochron terenu. 10. Opis ochrony na dynmapie oraz przy informacjach o ochronie. 11. Obsługa ochrony terenu nie stojąc na niej. Panie Syncu, jeśli będziesz chciał żebym plugin napisał wybierz które funkcje wymienione wyżej ma spełniać. Będzie też spełniać funkcje aktualnego. Oczywiście jeśli się zgodzisz wyślę Ci kod pluginu abyś mógł go zedytować i obejżeć. Dla mnie będzie to sama radość. EDIT: Wpadła mi do głowy jeszcze jedna funkcja - automatyczna inteligentna zmiana ceny działki (ze względu na popyt) - ale nie wiem czy to nie przesada.
 25. 1 punkt
  ugforg

  Ocena serwera / propozycja zmian

  Drogi kolego. Dopiero co zacząłeś grę na serwerze. Polecałbym najpierw trochę tu pograć i zobaczyć jak nasza nowa craftlandzka społeczność funkcjonuje Wcale nie jest tak że każdy boi się wyściubić nosa poza swój domek, a gracze handlują między sobą i często odwiedzają się wzajemnie. System kolei i wszechobecny ocean bardzo ułatwiają bezpieczne podróże. Jeśli mimo to boisz się śmierci, postaraj się o diaksowy set w prot 4 plus buty z feather falling i problem rozwiązany. Jak obierzesz to jako priorytet to spokojnie w 1-2 dni będziesz odpowiednio wyekwipowany. A co do portali do netheru to są zablokowane nie bez powodu Z resztą co będę pisał... Pograj najpierw i zobacz jak jest tu naprawdę
 26. 1 punkt
  Krawcowa00

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Moj nick jest taki sam jak ten tutaj, czyli Krawcowa00
 27. 1 punkt
  Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  HAHA słońce to zazwyczaj mój tekst, ja chyba też kolo 8 lutego więc może w tym odstępie czasu się rypło coś ale inni nie zgłaszają problemów .
 28. 1 punkt
  Krawcowa00

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Słońce nie jestem graczem premium, jestem "dodany" do gry za prośba Nie miałem bana, jestem tutaj od 20 lutego
 29. 1 punkt
  Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Więc to nie pojedynczy przypadek a napisz czy jesteś graczem premium i czy tutaj już dostałeś bana ?
 30. 1 punkt
  bobby

  Problem z dołaczeniem na serwer

  Jak w tytule. Kilka razy uruchamiałem ponownie launcher i dalej to samo. Sprawdzałem na innych wersjach minecrafta.
 31. 1 punkt
  sync667

  Wyrzucanie z serwera zaraz po zalogowaniu.

  Hej, ciężko mi coś powiedzieć na temat twojego problemu więcej, ale jeśli to wina twojego dostawcy to pewnie jest jakiś sposób po jego stronie na rozwiązanie tego tematu. Możesz określić swój średni ping do serwera? Widoczny jest on na TAB.
 32. 1 punkt
  Nataha_asfalt

  Prosba o dodanie na serwer :D

  Witam, Chcialbym poprosi o dodanie na serwer, Jestem z Ukrainy, interesuje mnie historia i polityka. Na serwer zaprosil mnie BuraczekMacol, Moj nik: Natacha_Asfalt
 33. 1 punkt
  Inersoz

  Wyrzucanie z serwera zaraz po zalogowaniu.

  Spokojnie nie tylko ciebie a możesz opisać bardziej swoją sytuację?
 34. 1 punkt
  bobby

  Problem z dołaczeniem na serwer

  A jest gdzieś lista wszystkich nicków które graja na serwerze ? Żeby się nie okazało ze znowu trafię na już istniejącego gracza premium.
 35. 1 punkt
  sync667

  Problem z dołaczeniem na serwer

  Komunikat informuje o tym, że najpewniej próbujesz łączyć się z naszym serwerem nickiem premium, który albo nie należy do ciebie, albo musisz przelogować się w launcherze.
 36. 1 punkt
  Filippexo

  Prośba o rejestrację.

  Zapraszamy!
 37. 1 punkt
  Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 38. 1 punkt
  Problem powinien być rozwiązany proszę o informacje zwrotną czy nie napotkacie już tego typu bugów.
 39. 1 punkt
  Problem jest znany i będzie analizowany
 40. 0 punktów
  Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Witam serdecznie ucieszony po ostatnim poście już myślałem że problem został rozwiązany ,a tu jednak nie nadal będąc już tylko na spawnie posiadam oślepienie i nie mogę się ruszać nawet o 1 kratkę. Po jakimś czasie zostaje wywalony wrzucam screeny. Dodam że reinstalowałem minecrafta 2 razy całkowicie. scren01.bmp sc02.bmp
 41. 0 punktów
  Inersoz

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Tak mam oryginalny minecraft premium Po Banie chyba powstał problem bo w 2 edycjii nie miałam żadnego problemu nawet z netem.
 42. 0 punktów
  Krawcowa00

  cz.2 problem z logowaniem z 9 lutego

  Posiadam ten sam problem, lecz mnie po zalogowaniu przenosi ze spawn (poprzez "wczytywanie świata") do miejsca, w którym ostatnio się wylogowałem. I tam mam posiadam to oślepienie, patrząc na TAB nie ma mnie w liście graczy i czas się zatrzymuje, jest lag, mogę chodzić, niszczyć wszystko dookoła i po przejściu pewnego dystansu mapa się nie ładuje i spadam w przepaść, moje wiadomości nie dochodzą na czat i po kilku minutach wywala mnie z serwera przed "zdalnego hosta". Zdarzyło kilkukrotnie, że byłem w grze, czas na TAB leciał normalnie, mogłem konwersowac na czacie, ale mapa się nie ładowała, jakbym stał w miejscu, również mogłem niszczyć wszystko dookoła. Internet internetem, ale nigdzie indziej nie mam podobnego problemu. Patrząc po screenach, które wstawiłes ja mam chyba jednak lepiej... No bo następuje zalogowanie, wyświetla się zielony napis na czacie "autoryzacja..." nie pamiętam dalej, przenosi mnie na to miejsce ostatnie i później tam te komendy dotyczące pomocy plus witaj krawcowa się wyświetlają ... I kolejno ten lag i wyrzuca.
 43. 0 punktów
  Inersoz

  Problem z logowaniem

  Inersoz craftlandia dnioa 08/09.02.2019 Witam mam problem z grą jestem wstanie się zalogować na serwer ale stoję w miejscu mając oślepienie bez czasu**.*** i nie mogę się ruszyć zaraz po jakimś czasie wywala mnie z powodu: "istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta./.." "utracono połączenie Miną czas na rejestracje/logowanie."
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...