Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. panek88

  Co na początek?

  Może by udostępnić tu listę wszystkich dostępnych komend dla graczy na serwerze ?? Ułatwiło by to znacznie wszystkim grę.
 3. Ostatni tydzień
 4. panek88

  Memy

 5. Wcześniejsza
 6. Filippexo

  Rekrutacja na Operatora / Budowniczego

  Tymczasowo wstrzymujemy dalszą rekrutację. Gdy będzie potrzeba więcej osób w ekipie, wznowimy ją.
 7. Filippexo

  Rocznica otwarcia 3 edycji!

  Cześć wszystkim, Istniejemy nieprzerwanie od 2012 roku. Upłynęło już ponad 7 lat, to szmat czasu. To 7 lat wspólnej zabawy, która wciąż trwa. Tak się również składa, że rok temu mniej więcej o tej porze otworzyliśmy 3 edycję serwera. To jej pierwsza rocznica! Cieszymy się, że jesteście z nami! Wszystkiego najlepszego, dużo diaxów, jedzenia i niech potwory się respią z dala od was!
 8. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [Skarga] Geriefing Torów [Rozwiazane]

  Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 9. Filippexo

  ROZWIĄZANY: [Skarga] Geriefing Torów [Rozwiazane]

  Sprawca zostanie surowo ukarany. (wiemy kto to zrobił).
 10. Login Minecraft osoby, która składa skargę: Kamil1650 Login Minecraft osoby, która zostaje oskarżona: Nieznany Data, godzina i miejsce zajścia: 23.10.2019 około 1:00 Kordyaty-Nether: 1493 101 1120 1492 111 1110 Loginy Minecraft świadków: WhiteTigereq (mam nadzieje że nie przekręciłem) Opis sytuacji, wytłumaczenie: Podczas gry jeden z graczy potrzebował surowców wiec udał się do mnie kolejka w netherze. Niestety okazało się że ktoś zniszczył część torów by gracze wpadali do lawy i tak się stało z graczem który podróżował tą kolejka. Nie wiem czy lawa była tam naturalnie czy została wylana specjalnie. Okolice twierdzy mam też chaotycznie rozkopane w dziwnych miejscach ale zależy mi tylko na ukaraniu sprawcy zniszczenia torów. Nie wiem kiedy to się dokładnie stało. Dowody: [Rozwiazane] Juz wiem kto to zrobił Juz sie dowiedziałem Kto to zrobił. Temat do zamknięcia
 11. Fulek

  Zakładanie ochrony terenu

  Dzięki za wyjaśnienie, czyli cierpliwie czekamy ale widziałem gdzieś na mapie jakieś cuby a stare komendy nie działają przecież ?
 12. Filippexo

  Centralny Hub

  Spawn zostanie przeniesiony na środek mapy głównej gdzie będzie ustawiony warp. Planujemy też dodać graczom komendę /back. Powinno to nieco ułatwić rozgrywkę.
 13. Filippexo

  Lista dawnych opów/sopów

  Super, sądzę, że lista jest już dość kompletna. Piszcie, gdybyście mieli jeszcze kogoś do dopisania. Dzięki!
 14. sync667

  Zakładanie ochrony terenu

  Hej, Komendy były wypisane kiedyś niestety nastąpiło sporo zmian więc jasne będziemy starali się ten problem rozwiązać. Aktualnie za kratkę cena wynosi 6C.
 15. f0rgive

  Stawwwi Voyage

  Super sprawa
 16. Stawwwi

  Stawwwi Voyage

  Witam Kiedyś Osada Voyage tak było kiedyś na CL1 dziś niema już Osady a sam przyłączyłem się do Kikakaj w Podgórskim Miasteczku gdzie realizuje projekty dostosowane do koncepcji właścicielki Chciałbym wam przybliżyć różne lokalizacje które się tworzą na CL3 w chwili obecnej a jednocześnie odwiedzać je i wypowiadać się na ich temat. Taka jest koncepcja a jak wyjdzie czas pokaże. Zaczynamy "Stawwwi Voyage" (1) Wzięło mnię na wspomnienie, bo niema to jak kawał historii. Dziś byłem odwiedziłem na Kawie u MistrzaYPL nie zmienny styl i realizacja pełna zaangażowania. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce czy będzie to druga strzelnica ? :P tak tak MistrzuYPL mam takie perełki zdjęciowe :P czy też coś nowe, lepszego zobaczymy. Najpierw trochę wspomnień... Chcecie wiedzieć jak to wyglądało kiedyś ? Proszę bardzo... tak nie miałem Flymode a drony wtedy nie istniały Nie powiem wam dokładnie na jakiej to było wersji MC ale dawno temu bo wtedy na serwerze grała nawet a dziś YT Agus6w dowód ? a mam a co a mam Piękna w całej okazałości .... i pamiętam jak dziś po strzelnicy oprowadzał mnie AiRs_PL pozdro poznajesz się taki młody oczywiście wózek w ręku Koleji Transcraftlandzka to jego żywioł.a ale gdy zobaczyłem wierze to oniemiałem ....była tak ogromna wiec podziwiam szacun! no dobra ale tak było a jak będzie teraz ? Co teraz nam szykuje się od MistrzaYPL, przede wszystkim jak już wspomniałem stylówa jest nie zmienna. Myślę że nowe dekory, latarenki,doniczki i inne podobne drobnostki podkreślą i wyróżnią tą lokalizację. Kto wie może Cacyk dołączy do ekipy... a z tego co już wiem MistrzYPL zbiera ekipę która lubi ten styl więc jak czujesz ten klimat to widzę cię właśnie tam. Świerk, Kamień i Zielona Wełna ! na koniec zdjęcie z aktualnej lokalizacji MistrzYPL . która jest w trakcie budowy. Zapowiedź kolejnego, nazwijmy to odcinkiem, seriale teraz mają wzięcie większe niż kiedyś :P Tak będzie, a gdzie się wybiorę ? czekajcie a zobaczycie
 17. Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 18. Raidów żadnych nie robiłem, jedynie raid się odpalił w momencie kiedy wyszedłem z netheru i zrespiłem się w waszym portalu. Zniszczę most, do granic się jak najbardziej dostosuje. Dodam od siebie jedynie to, że przywłaszczanie sobie całego biomu jest trochę śmieszne i dobrze wiedzieliście przed napisaniem tego, że nie mam zamiaru opuścić wyspy, i że nie łamie żadnego regulaminu. Pozdro
 19. Dobrze. Zgadzamy się na ustalone granice. Będziemy ich przestrzegać. Jednak zastanawiam sie czemu jak wszedłem na serwer to był odpalony rajd na villagerów i kilku z nich nie żyło a żaden z moich kolegów nie sprowadzał rajdu więc jeśli to byłeś ty foorgive to uprzejmie cie prosze nie rób tego wiencej
 20. Rozpatrując tę sprawę nie pasuje mi jedna rzecz, gracz f00rgive był na terenie tych wysp około 150h wcześniej od was, zaczynał go gospodarować. Co prawda nie ma wyłączności na ten teren, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że ta kłótnia jest bezcelowa. Nie ma co się nad tym rozwodzić, postawimy sprawę jasno dla obu stron. Teren który zajmujecie jest bardzo spory, rozumiem większe plany, ale nie możecie zajmować tak o dużego terenu. Przydałby się tam chociażby cuboid, ale taki faktyczny cuboid, a nie szybki zlepek 16x16 na granicy. Bazując na aktualnym zasiedleniu terenu, nie mam nic przeciwko, by f00rgive mógł coś dalej wybudować lub chociaż wziąć te pomniejsze wyspy. Powiem wprost, co do dokładnego zajęcia terenu dla obu stron, proszę i nakazuję o dogadanie się w spokojny sposób, a nie robienie wojen. Przydałaby się także odpowiedź f00rgive'a co do tej sytuacji, dlatego temat zostawiam otwarty, natomiast na ten moment proszę o spokojne wyjaśnienie sobie wzajemnie co będzie robione i planowane. Jeżeli będą kolejne problemy to proszę o ping admina na discordzie, wtedy ktoś z nas wejdzie i sprawę załatwimy in-game. Załączam także screen'a mapy z teren zajętym przez oskarżających, gdzie teren (wytyczony przez nich samych) jest zaznaczony pomarańczowym prostokątem.
 21. Dodatkowo prawdopodobnie robił nam raidy na villagerów, przez co już niektórych nie mamy.
 22. Login Minecraft osoby, która składa skargę: OOFmann Login Minecraft osoby, która zostaje oskarżona: f00rgive Data, godzina i miejsce zajścia: 05.10. - dzień gdzie odkryliśmy że ktoś tu jest. 0.6.10. - siłowe zajmowanie terenu. koordynaty: -9250, , 4360 (tereny sporne) Loginy Minecraft świadków: Bartoszynek, Lord_Tachankaa,OOFmann Opis sytuacji, wytłumaczenie: Gracz f00rgive wczoraj pojawił się w naszych okolicach, popsuło to nam nasze plany na budowę stwierdziłem no dobrze niech ma sobie tą swoją wyspę ale że ma ona dla nas wartość chciałem spróbować odzyskać tą wyspę w sposób pokojowy zaproponowałem mu przeniesienie się na podobną wyspę estetycznie nawet lepszą od tej którą zajął zignorował to zaczął budować most idący do pobliskiej "latającej wysepki" wydawało mi się to zrozumiałe może chce coś zbudować czy coś, ale dziś zbudował most dalej i obecnie dochodzi do brzegu naszej wyspy most jest ohydny i od razu widać że ma na celu siłowe "wymuszenie" na nas oddania terenu, w celu powstrzymania go Lord_Tachankaa zbudował mur na znak swego rodzaju pokazania że to jest NASZ teren i że nie życzymy sobie żeby zajmował teren na którym budujemy Wielkie Rowerum Samochodowe. Zgłoszenie ma na celu zapobiegnięcie sytuacji w której cały czas spędzony na zdobywaniu materiałów na nasze konstrukcje zostanie zmarnowany bo jakiś przypadkowy gracz sobie przyjdzie i stwierdzi że to jego ziemia i że postępuje z regulaminem więc mamy się od niego odczepić A... chwila WŁAŚNIE TO SIĘ STAŁO proszę zrozumieć mapa jest około 40 k / 40 k tak ? jest wiele pięknych wysp to dlaczego akurat ta wyspa gdzie już coś jest zbudowane/zaplanowane była celem f00rgive, proszę o przeniesienie gracza f00rgive gdzieś indziej, z chęcią zapewnię nową wyspę dla tego gracza a jak nie przenosiny to proszę o zburzenie tego okropnego mostu i o wytłumaczenie mu że nie zgadzamy się na to żeby sobie budował co chce i gdzie chce bo niema o tym nic w regulaminie. Byliśmy tu pierwsi a teraz mamy konkurenta eksploatującego nasze dobra materialne i zajmującego nasze ziemie !
 23. Witam. Mam problem z komendami przy zakładaniu terenu ( z rozmów na czacie wiem że nie tylko ja) Instrukcja w zakładce "zabezpieczanie terenu" jest pobieżna brak konkretnych komend które moim zdaniem powinny być literalnie napisane w "/... " a nie wynikać z tekstu opisu. Męczyłem się z tym na poprzedniej mapie i teraz znowu. poza tym nie znalazłem ceny za zaznaczony teren. Może listę komend dodać do książki z pomocą?. Być może ktoś to już wyjaśniał ale nie śledziłem na bieżąco forum a nie mogę znaleźć podobnego tematu. Jeśli to nie duży kłopot proszę o pomoc. Pozdrawiam Fuliusz
 24. Fulek

  Wracam do gry

  Witajcie, jestem Fulek nick na serwerze Fuliusz. Nie grałem jakiś czas ale zima idzie....
 25. olofag

  Lista dawnych opów/sopów

  Nie, ja operatorem nie byłem
 26. AiRs

  Lista dawnych opów/sopów

  Cześć Gdy zobaczyłem ten temat i listę przyszły na mnie nostalgiczne wspomnienia i po przetrzepaniu mojej starej, dziurawej głowy przypomniało mi się parę osób... Z 1-szej edycji nie pamiętam, choć byłem pod jej koniec. Ale z 2-giej edycji pamiętam: Artur2198 - OP (twórca Howaito) Azkbest - OP (Kastenar) Cacyk02 - OP Classicgamer2 - SOP Eksykator - OP LTEpic - OP MinecartF1 - OP MistrzYPL - OP panek1988 - OP PrzemkuPrzemku - OP (Jerozolima) też SOP ? Sastek - OP (Wioska Majów i in.) Sync - OP Szenn - OP (Herodion) Waldi - też później Administrator WojtekPro - OP (Górska Wyżyna) Ziomalus _ OP ...nie przekręciłem nicka ? Nie pamiętam już, ale czy Olofag (Miasto nad Wodą) nie został też operatorem później ? A Uniquender, której nie sposób zapomnieć ? Tak samo JulekRomulek (Gastria) nie był operatorem ? A może w 1-szej edycji ? Był też operatorem ktoś z Małej Wenecji, taki zwariowany, ale nie pamiętam nicka
 27. Stawwwi

  Przepis

  2 Szklanki mąki szklanka wody szklanka mleka 1 jajko bez skorupek szczypta soli żeby się mąka nie sklejała cukier waniliowy jeśli na słodko ale tak pół porcji jeśli jest za gęste dolej mieszając mleko/wode
 28. Filippexo

  Lista dawnych opów/sopów

  MariuszT - Administrator JohnnyLemoniada - Administrator tomek31 - Administrator Airs - administrator Dziwnedni - Administrator Koralina_ - Administrator MadameAvatar - Administrator MinecartF1 - StarszyOperator Szkodziu - StarszyOperator Agus6w - StarszyOperator waldi - StarszyOperator adamoo1l - StarszyOperator Classicgamer2 - Starszy Operator blacklegionist - Operator Classicgamer2 - Operator woojtekpro - Operator Artur2198 - Operator Azkbest - Operator Cacyk02 - Operator Eksykator - Operato LTEpic - Operator panek1988 - Operator PrzemkuPrzemku - Operator Sastek - Operator Szenn - Operator WojtekPro - Operator Ziomalus - Operator JulekRomulek - Operator
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...