Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. WiciuWitek

  Prowadzenie serwer przejmują...

  The king is dead, long live the king.
 3. Ostatni tydzień
 4. Hej, chciałbym wam w miarę krótko nakreślić bardzo ważną zmianę, która dzisiaj zaszła. Z powodu długiego czasu oczekiwania, a jednocześnie małej ilości czasu dostępnego z mojej strony nie chciałem, abyście musieli czytać wiadomość w stylu to koniec. Dlatego też z racji chęci dwóch osób kompetentnych również w tematach technicznych (mam nadzieję :D) od tej pory można powiedzieć usuwam się w cień i będę pomagał chłopakom oraz doradzał, a także trzymał pieczę lecz to oni będą w pełni odpowiedzialni za wszystkie rzeczy związane z serwerem. @Filippexo @pawtom71 @MinecartF1 - to teraz główna siła, która ma ruszyć serwer do przodu. Posiadają pełne dostępy do wszystkich elementów serwera i będą pracować nad dalszymi działaniami. Myślę, że ja nie będę wam już mącił co będzie się działo, ale zostawię to w ich rękach. Stay tuned. Ja tymczasem przygotowuję się do przeprowadzki ku Tokyo jednak i tak postaram się pomóc jak mogę.
 5. Quper115

  Rezygnacja z dostępu dla graczy non-premium!

  Tak samo nie mogę napisać tutaj i dlatego napisałem na Discordzie jakiś czas temu w tej sprawie, mógłbyś tam zerknąć?
 6. Wcześniejsza
 7. sync667

  Serwer

  Zmień w pliku server.properties online-mode na wartość false. Powinno pomóc
 8. Wielek

  Serwer

  witam potrzebuję pomocy, chcę zagrać z kolegą przez sieć LAN używając programu ,,Hamachi" lecz wyskakuje błąd ,,Sesja wygasła". Czy wie ktoś może jak to naprawić ?? Z góry dziękuję.
 9. Kishin

  suchar

  pogers
 10. Sebia

  Nadszedł ten moment...

  Być może będzie dodana możliwość otwierania, prowadzenia sklepów, a co za tym idzie możliwość wytyczania działek (cuboidów) na terenie miast, czyli czegoś w rodzaju "poddziałek", na już istniejących terenach chronionych.
 11. Filippexo

  ROZWIĄZANY: co do blokady dla graczy non premium...

  Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 12. Filippexo

  ROZWIĄZANY: co do blokady dla graczy non premium...

  Jeśli to odwołanie od bana, to na pewno nie według schematu zamieszczonego w tym dziale. Odrzucam prośbę.
 13. witam. Byłem stałym bywalcem na serwerze ale niestety non premium i zwracam się z prośbą o unban ? czy odblokowanie możliwości dołączenia na serwer, jak zwał tak zwał. Chyba nie szkodziłem serwerowi, nawet miasto Śniegowice założyłem budowałem i dzielnie broniłem przed grieferami. Niby doszło do kilku sprzeczek ale to nie były to dramatyczne w skutkach wydarzenia, tak... to na tyle, jak na razie. Nie mam pieniędzy na oryginalną kopię gry.
 14. korniszeqv2

  Nadszedł ten moment...

  czy jedna z tych niespodzianek to kule?
 15. Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 16. sync667

  Nadszedł ten moment...

  Na razie nie zdradzę, czy ktoś zgadł ale na pewno nie chodzi o połączoną nową i starą mapę, bo to zostało opisane w poście. Nie będzie zapowiadanego zwiększenia mapy poprzez inny świat, a po prostu obecna mapa zostanie normalnie zwiększona. Dodatkowo faktycznie parę pomysłów z wykorzystaniem nowych mechanik jest branych pod uwagę.
 17. WhiteTigereq

  Nadszedł ten moment...

  Co do niespodzianek to być może będzie to nowa mapa połączona ze starą. Według mnie można wprowadzić targ na spawnie, lub w innym miejscu, na którym gracze mogliby wykupić stanowisko targowe i sprzedawać swoje rzeczy(stanowisko mogłoby być czasowe i na przykład po upływie czasu na jaki wykupiliśmy stanowisko trzeba by było znów opłacić je by nie wygasło). Drugi element to poprawienie zarobków za wykonywanie danej pracy w zawodzie ,zwiększenie dochodów. A co do ochrony terenu to można by było też wprowadzić coś typu ,że jak nie chcemy żeby ktoś wchodził na zabezpieczony przez nas teren(lub jakiś element terenu) żeby blokowało mu wejście na niego. Można też wprowadzić jakiś sklep z jajkami spawnującymi zwierzęta(większość zwierząt trudno znaleźć, a sprowadzenie ich jest również często trudne). Również można wprowadzić specjalny czat dla graczy w danym mieście(Czyli np: czat działa w mieście dla mieszkańców miasta,lub też dla wędrowców),co spowoduje nie robienie spamu na głównym czacie serwerowym.Było coś typu /d chat,To można zrobić /m chat,ponowne wpisanie komendy skutkuje wyjściem z czatu(nie pamietam pluginu na to,ale jakiś był). Co do willagerów można by było rozstawić,je w różnych miejscach i każdy z nich miałby na przykład dla nas różne questy(np: żeby zdobywać jakieś przedmioty,dostawalibyśmy za to w nagrodę craftyliony,lub jakieś przedmioty.Willagery mogłyby mieć jakieś skiny i nicki/nazwy np: strażnik zamku,Stary mędrzec,Naukowiec,Księgarz itp). Więcej już chyba nie mam pomysłów, są to tylko moje sugestie
 18. Alienprince

  Nadszedł ten moment...

  Czy może jedną z nich jest wypuszczenie starych map? Nie pytam bynajmniej aby rozpocząć jakiś spór tylko po prostu jestem ciekaw
 19. WiciuWitek

  Nadszedł ten moment...

 20. Bart0szko

  Prośba o dodanie do serwera

  Oł wybaczcie, czyli jednak zasady się zmieniły :D W takim razie do zobaczenia niedługo! :D
 21. kamillol41

  Nadszedł ten moment...

  ciekawe by było gdybyście gdzieś na mapie zrobili wioske w niej willagery (wytłumaczenie potem). i żeby czasem dało się robić raidy jako event lub po prostu bo tak. a te willagry będą potrzebne do raidów. mam pomysł na to że: Gdy zacznie się raid willagery się zrespią. trzeba je bedzie ochronić przed raidem. Ten raid będzie ciężki dla bardziej zaawansowanych graczy a dla początkujących będą słabsze. nagrody będą różne w zależności od poziomu trudności. nagrodami mogą być: - jakiś potion - jakieś głowy mobów (są datapaki z różnymi głowami mobów ale nie wiem czy zadziałają na serwerze) - jakieś rzadkie materiały - totemy nieumierania To są oczywiście przykłady jak i pomysł ale będzie to fajne urozmaicenie do gry
 22. sync667

  Prośba o dodanie do serwera

  Hej, granie na naszym serwerze możliwe jest już tylko posiadając konto premium Także jak tylko zakupisz grę to zapraszamy!
 23. Cześć, długo zbierałem się żeby napisać ten post, ale w końcu trzeba prawda? No więc niestety z przykrością muszę zawiadomić was, że zbliżamy się do tego momentu w kartach naszej historii. Na pewno wielu z was się tego nie spodziało, ale taka jest kolej rzeczy coś przychodzi coś odchodzi. Resztę informacji ująłem dla waszej wygody z spoilerze...
 24. Witajcie! Jestem Bartek, mam 19 lat chciałbym dołączyć do tego serwera bo lubię sobie pograć w mina w wolnym czasie :D Interesuję się sportem, informatyką i lubię czytać książki. Pozdrawiam wszystkich i liczę że mnie przyjmiecie :D
 25. Creaft

  suchar

  Szkodniku pamiętasz na czyjej kuli to było? Wydaje mi się, że to z mojej XD Jeśli się mylę to mnie popraw A co do sucharka, to czym się różni wódka od maturzysty?
 26. szkodziu

  suchar

  To ja mam coś dla graczy pierwszej i drugiej edycji CL. Screen z pierwszej
 27. MinecartF1

  suchar

  Jak nazywa się kot, który leci?
 28. korniszeqv2

  suchar

  co widzi optymista na cmentarzu?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...