Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. szkodziu

  suchar

  To ja mam coś dla graczy pierwszej i drugiej edycji CL. Screen z pierwszej
 3. Ostatni tydzień
 4. MinecartF1

  suchar

  Jak nazywa się kot, który leci?
 5. korniszeqv2

  suchar

  co widzi optymista na cmentarzu?
 6. Wcześniejsza
 7. sync667

  Problemy z dołączaniem na serwer

  Spróbuj z innego kompa, a przede wszystkim IP np hot-spot z telefonu na chwilę. A widzisz na liście serwerów stan serwera jako poprawny?
 8. VeryEpicWin

  Problemy z dołączaniem na serwer

  Tak, posiadam konto premium, na serwerze nie grałem od jakiś 4 miesięcy więc może dlatego mnie nie kojarzysz. Zajrzałem do launcher_log.txt, jednak jako osoba nieobeznana z tego typu... tekstem nie jestem w stanie nic z tego wyciągnąć. Korzystam z czystego minecrafta. Po reinstalacji Minecrafta nic się nie zmieniło
 9. szkodziu

  Problemy z dołączaniem na serwer

  Powinieneś zajrzeć do launcher_log.txt Może jest tam więcej niż nic z powyższego screena Jeśli używasz modów, to spróbuj na czystej wersji. Czasami są problemy z odwołaniem do jakiegoś zdalnego pliku i gra nawet w ogóle nie startuje. Wyłącz firewall i spróbuj ponownie Czy masz konto premium? Po nicku nie kojarzę z serwera
 10. Witam, Powrócił mój problem sprzed około pól roku. Kiedy próbuję dołączyć do serwera, nic się nie dzieje a następnie dostaję komunikat o błędzie. Korzystając ze starych doświadczeń użyłem linku bezpośredniego, jednak to również nie pomogło. Co powinienem zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedzi VeryEpicWin
 11. Filippexo

  Event licytacja.png

 12. sync667

  chyba błąd

  Tak znam ten błąd naprawie go przy okazji updatu zmiany wyglądu forum.
 13. korniszeqv2

  chyba błąd

  dzisiaj podczas przeglądania forum zauważyłem że na profilach wszystkich osób oprócz mojego własnego jest takie coś: Zamiast tego co tam powinno byc.
 14. Filippexo

  Mini eventy - III Licytacja 05.05 18:00

  Dziękujemy, że wpadliście. Mamy nadzieję, że się obłowiliście. Do zobaczenia na kolejnym evencie poszukiwacze okazji!
 15. sync667

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] MinecartF1

  Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 16. sync667

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] MinecartF1

  Oddalam bana, natomiast nadaję w to miejsce mocne ostrzeżenie, bo faktycznie należy się tutaj trochę kultury nawet w twoim odwołaniu używanie określeń "Delikatny Minecart" jest niestosowne. Więc daje ci szansę, ale miej się na uwadze.
 17. MinecartF1

  ROZWIĄZANY: [SKARGA] MinecartF1

  Hej Vylence11/JosueD99v2, https://craftlandia.pl/regulamin 1.7. Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania podstawowych zasad kultury osobistej i zachowań moralnych społecznie, podczas użytkowania usług. 1.14. Każdy gracz ma obowiązek zapoznania się z poniższym regulaminem. 1.15. Każdy może mieć tylko JEDNO konto, namierzenie kilku kont jest równoznaczne z ukaraniem wszystkich posiadanych postaci, karą permanentnego bana. 1.15.1. Istnieje wyjątek od tej reguły. Jeżeli inne konto należy do osoby współdzielonej z nami łącze internetowe np. rodzinny. 4.6.10 Okazywanie braku szacunku wobec administracji i innych graczy (również na innych serwerach i Discord): kara jest ustalana indywidualnie. à propos kultury to zwrot "e Panie admin" nie należy do takich, nie zważywszy na osobę, nie zauważyłem żadnego pytania, możliwe, że przeoczyłem, aczkolwiek do takich rzeczy służy polecenie "/zglos" Jeśli nie widzisz szacunku i wyrozumiałości to może zacznij od siebie, jak są pewne zasady w pewnej społeczności to oczywistym jest, że należy je przeczytać i przestrzegać, albo po prostu zachowywać się jak należy. Nie dostałbyś bana permamentnego, gdybyś nie wchodził z drugiego konta i plugin by Ciebie nie wykrył, więc wystarczyło przeczekać ten jeden dzień. Podsumowanie: uważam za zbędne.
 18. Login Minecraft osoby, która składa skargę: Vincenty11 Login Minecraft osoby, która zostaje oskarżona: MinecartF1 Data, godzina i miejsce zajścia: 4 V 2019 r. godzina 20:50 w przybliżeniu Loginy Minecraft świadków: nie pamiętam Opis sytuacji, wytłumaczenie: Witam! Zostałem wyjątkowo nieprzyjemnie potraktowany przez administratora MinecartF1. Po godzinie 20:45 wszedłem na serwer. Jestem starym graczem, grałem na poprzedniej edycji, w zasadzie, pamiętam ten serwer z czasów podstawówki. Obecnie jestem dorosły. Mam tu miłe wspomnienia, do których chciałem wrócić. Napisałem na chacie, zdumiony funkcją narratora - "ale to zajebiste". Interpretacja, czy jest to wyraz wulgarny jest chwiejna i niejednolita. Uważam, że nie. Bez zbędnych ceregieli zostałem zbanowany na 1 dzień. Administrator nie udzielił również odpowiedzi na pytanie, czy można obejrzeć starą mapę. Nie ukrywam, że zależałoby mi na tym, ponieważ wiążę z nia naprawdę wiele wspomnień. Po zbanowaniu skorzystałem z multikonta. Ok, nie było to w porządku. Nie miałem jednak na celu najmniejszego działania na szkodę serwera, chciałem tylko powspominać, wiecie, taki wieczór. Na luzie. O godzinie 20:56 bliska mi osoba poinformowała mnie, że na moim głównym koncie, Vincenty11 dostałem bana za multikonto + brak kultury. Brak kultury? Jedno słowo "zajebiste"? Zarzucam Minecartowi sztywne, bezduszne, bezsensowne trzymanie się zasad. Nie wspomnę, że taka postawa odrzuca graczy, ale tak trudno było upomnieć? Tak trudno chociażby odpowiedzieć na pytanie i potem zbanować? Nie miałem bladego pojęcia, że delikatny Minecart uzna takie słowo za powód do pozbawienia mnie dostępu do serwera na cały 1 dzień. Na niektórych serwerach, w zasadzie większości, bana na tyle otrzymujesz za znaczne przewinienia. Dodam także, że zagraniczne, wielkie serwery budują swoją markę na zaufaniu, szacunku i wyrozumiałości do graczy. Tu tego nie ma. Piszę, bo się zawiodłem. Dowody: uważam za zbędne
 19. Filippexo

  Event licytacja.png

 20. Hej, Zapraszam na kolejny event licytacji. Tym razem będzie ona wyglądać nieco inaczej. Gracze licytować będą paczki tematyczne, mając jedynie przybliżone informacje o zawartości. Przykładowo "natura" "morze" itp. Co ważne, zawartość paczki będzie rosła wraz ze stawką! Dostępny będzie /warp spawn Wpadajcie!
 21. Filip, jest szansa żebyś wszedł dziś na serwer ?

  1. Filippexo

   Filippexo

   łap mnie na discordzie

  2. sync667

   sync667

   Ogarnięte wczoraj.

 22. Filippexo

  ROZWIĄZANY: Problem z serverem

  Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę założyć nowy temat. Wszelkie uzasadnione rady, uwagi, pretensje etc. proszę kierować do mnie poprzez Prywatną Wiadomość.
 23. Inersoz

  ROZWIĄZANY: Problem z serverem

  Dziękuję serdecznie Nie zajarzyłem ze po aktualizacji mnie wrzuci na 1.14
 24. szkodziu

  ROZWIĄZANY: Problem z serverem

  Próbujesz połączyć się z wersji 1.14, a serwer jest na 1.13.2, więc wybierz właśnie taką w swoim launcherze.
 25. Witam dzisiaj po aktualizacji do najnowszej wersji, sprubowałem się dostać do naszej craftlandii a tutaj takie coś "patrz screenA" Proszę o jakąś rade w tej sprawie .
 26. Hej AiRs, Tak więc nie za bardzo rozumiem czemu się ukrywasz, ale co do samego odwołania nie ma żadnego ale w kwestii reklamowania czy też innej formy zachęcania drugiego gracza do gry na serwerze konkurencyjnym. Nie ma żadnego wyjątku pod kątem pkt. regulaminu zakazującego takich działań i dotyczy to wszystkich kanałów komunikacji, które są w naszym zarządzaniu czyli obowiązuje je ów regulamin. Jeśli tak bardzo chciałeś reklamować mogłeś to robić na prywatnej Facebooka czy innego zewnętrznego komunikatora, żebym chociaż tego nie widział, bo nie reklama to nie tylko publiczne działania lecz każda forma zmierzające do wiadomego celu. Nie tłumacz się proszę jak polityk udając, że jest jakakolwiek forma wyjątku od zasady, że podanie drugiej osobie IP konkurencji to nie reklama i dla twojej informacji nie wiem skąd wyciągasz jakiekolwiek wnioski na temat jakichkolwiek osób, bo nie ma w przypadku naszego serwera takiej sytuacji, że ktoś kto nie łamie regulaminu dostaje bana, bo ja go nie lubię czy ktoś z moderacji. Tobie natomiast wypada przypomnieć, że posiadanie bez dobrego powodu multikonta również jest zabronione przez nasze zasady, a przecież bana na głównym, ani tym chwilowo używanym trzecim koncie nie masz. Na koniec dodam, że te ostatnie zdania mnie już zmęczyły, bo nie ma znaczenia żadna z przesłanek, o których wspomniałeś. Nie, nie interesuje nas sprawa wspomnianej osoby. Nie, nie jest zabronione, ale jakakolwiek reklama z naturalnego powodu niezależnie od formy drugiego serwera MC jest reklamą. Nie, temat nie robi na nasz żadnego wrażenia i zainteresowania chociaż zachowania poniektórych osób są jednoznacznie nie na miejscu. Co natomiast do jakieś określeń co do wspólnych działań itp. męczy mnie już to, że nie potraficie rozmawiać z obiema stronami, a tylko zaczepiać na podstawie jednej nie dając w sumie wiary jakimkolwiek odpowiedziom drugiej. Tak chyba w sądzie sporów nie rozwiązują. Podsumowując bawi mnie już to całe wymyślanie kolejnych stwierdzeń na temat tej sprawy, które są często wyssane z palca. Nie podjąłem żadnego działania w stosunku do wspomnianej konkurencji, nie wypowiadałem się publicznie, ani w sumie za bardzo prywatnie na ten temat, a przede wszystkim nie wulgarnie i nawet po tych mocno chamskich oraz obraźliwych wypowiedziach/zachowaniach, które miałem okazje widzieć nie kiwnąłem palcem. Chociaż wielokrotnie mówiłem, że jak ktoś ma do mnie jakiś problem to może jak dorosły człowiek przyjść i pogadać, ale jakoś nikt nie skorzystał z tak prostego rozwiązania. Spokojnie ja nie banuje na wejściu za nick, albo podejrzenia. Dodam, że ty również z tego nie skorzystałeś tylko zapadłeś się po prostu chamsko pod ziemie udając w sumie nie wiem co, ale bardzo dojrzałe i honorowe to było odejście. Zresztą po co o tym wspominam przecież nie ważne czy bym zaczął publikować wiele faktów i dowodów w tej sprawie, aby udowodnić kto pod jakim kątem ma rację i tak bym został uznane za tego złego. Najpierw trzeba zmienić własne podejście do sprawy, a nie być zapatrzonym w nie wiem sam co, aby sprawiedliwie ocenić kogokolwiek. Tak więc odwołanie oddalam, a długość kary podtrzymuje dodatkowo z racji multikonta, ale dam ci prosty wybór. Możesz po prostu grać na swoim prawdziwym koncie, chyba że się wstydzisz bana tam w każdym razie nie masz. Jeśli masz natomiast jakiekolwiek ale w sprawie tego, że to wcale nie ty to już bardzo mądrym było twoje przyznanie się w postaci zdania w tym temacie ile to już tutaj grasz posiadając nowiutkie konto na forum nienawiązujące do żadnego stałego gracza. Logi serwer również sprawdziliśmy więc ani Just, ani Spysoon nie są zapewne przypadkowo osobami o tym samym IP wchodzącymi zaraz po wyjściu jednego z tych kont. Dorzucam jeszcze log tej całej jak to ująłeś wcale NIE reklamy.
 27. Login Minecraft osoby, która składa odwołanie: Justa_Friend Login Minecraft operatora, który wymierzył karę: nie wiadomo (podpisane: System) Data i godzina zajścia: 21.04.2019 - pierwszy dzień świąt, późnym wieczorem Oficjalny powód przyznania kary: reklama Loginy Minecraft świadków: oRetyTylkoNieTy, Masta_Artista ? MinecartF1 ? (chyba byli na serwerze) Opis sytuacji, wytłumaczenie, Dowody: Obaj, ja i oRetyTylkoNieTy gramy na Craftlandii z przerwami od 6 lat, ja od 2013 roku jak można sprawdzić w profilu na forum. Rozmawialiśmy poprzez prywatne wiadomości z oRetyTylkoNieTy na temat innego serwera MC o podobnym charakterze, również skupiającego graczy z poprzednich edycji Craftlandii. 1. Reklama to w pierwszym rzędzie publiczne zachwalanie i zachęcanie kogoś do czegoś - tu nie wystąpił ten przypadek, rozmawialiśmy w prywatnych wiadomościach. 2. W tej prywatnej rozmowie nie padło z mojej strony żadne sformułowanie zachęcające kolegę do grania na innym serwerze - określiłem grę na innym serwerze słowami: "Tak podobnie ale trochę inaczej", co w żaden sposób nie można podciągnąć pod reklamę. 3. Nie wiem co było wyzwalaczem zbanowania mnie, czy nick osoby, która prowadzi podobny serwer czy jego nazwa, ale czy rzeczywiście administracja obecnego serwera Craftlandia jest tak drażliwa, że nawet w prywatnej wiadomości nie można wspomnieć gracza z którym się grało tutaj długi czas i był nawet operatorem - chciał też pomóc przy odnowie CL ale chyba różnice koncepcji nie pozwoliły na wspólne działanie - czy to jest powód aby skazywać kogoś na niebyt w umysłach graczy, a tych, którzy go pamiętają na banicję ? Z kolei serwer o którym była mowa ma zupełnie inną mapę i trochę odmienną koncepcję gry jak i inną ekonomię - czy granie na różnych serwerach jest zabronione graczom z Craftlandii ? Czy prywatna wymiana wrażeń na temat innego serwera na którym też gra wielu graczy z poprzednich edycji Craftlandii jest reklamą któregokolwiek z nich ? Czy fakt istnienia takiego innego serwera w jakiś sposób ubliża Craftlandii czy jej administracji ? Czy nie powinno być odwrotnie i nie należało by przywracać czy zacieśniać więzy pomiędzy wieloletnimi znajomymi i tworzyć wspólną platformę, i budować mosty między nimi zamiast dzielić ? W świetle powyższych punktów jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i proszę o odwołanie kary, która mnie spotkała, lub wyznaczenie mniej dotkliwej z wyjaśnieniem, co jest złego w moim rozumowaniu.
 28. szkodziu

  Mini eventy - III Licytacja 13.04 19:00

  Była dziś zaciekła walka, szczęścia mało w tym było Elytra poszła za sześciocyfrową kwotę. Gratulacje!
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...