• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Event PvP i nie tylko!

PVP

Czołem! Chciałbym ogłosić kolejny event, który przygotowali gracze! Jak zawsze, prosimy o wyrozumiałość ze względu na ograniczone środki i brak doświadczenia organizatorów. Wasza obecność z pewnością ich zmobilizuje!

Teraz tradycyjnie zobaczmy, co do zakomunikowania nam mają inicjatorzy:

 

Czy myśleliście kiedyś o szybkim wzbogaceniu się? Tak? W takim razie chcemy Was zaprosić na event zorganizowany przez Odpad Pospartowy. Myślimy że nikt nie będzie narzekał na nudę.

Dla uczestników przygotowaliśmy ciekawe konkurencje, natomiast gracze którzy nie przepadają za walkami wręcz, będą mogli spróbować szczęścia w grach hazardowych i w wyścigu świń. Głównym celem eventu będzie wyłonienie osób, które najlepiej czują smak krwi.

Event odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca od godziny 18:00

Szczegóły eventu:

 • Event rozpoczynamy od wyścigu świń. Zawodnicy będą startować w gonitwach po 5 osób. Zwycięzca każdej z gonitw zgarnia 3000 punktów doświadczenia.
 • Następnie przejdziemy do walk drużynowych trzech na trzech. Zawodnicy otrzymają skórzane zbroje jak i wyposażenie. Gracze muszą mieć czysty ekwipunek, inaczej drużyna będzie zdyskwalifikowana. Przewidziane nagrody za 1, 2 i 3 miejsce to kolejno – 15000, 10000 i 5000 punktów doświadczenia.
 • Ostatnią konkurencją będą walki jeden na jednego o wyłonienie najlepszego spartana. Uczestnicy walczą w swoim wyposażeniu (wszystkie chwyty dozwolone). Wygraną jest 8000 punktów doświadczenia oraz pełna zbroja i oręż protection VI. Dla drugiego i trzeciego miejsca nagrody to 5000 oraz 3000 punktów doświadczenia.

Widzowie nie będą się nudzić! Będzie można zawierać zakłady. Każdy z zakładów będzie kosztował 1000 punktów doświadczenia. Aby obstawić taki zakład na wybraną drużynę lub na osobę, należy udać się do pomieszczenia ze złotych bloków. Działało to będzie na zasadzie przekazania operatorowi butelki z doświadczeniem a on wpisze w książkę na kogo głosowaliście. Operator zwraca wam już wypełnioną książkę, której nie da się edytować. Z ową książką, w przypadku wygranej, należy zgłosić się do organizatora po evencie. Podczas trwania eventu można oddać tylko po jednym głosie na walki drużynowe jak i walki jeden na jednego. Niestety, musimy ograniczyć  zakłady ponieważ jest to nasz pierwszy raz i chcemy uniknąć chaosu. Pula zostanie podzielona pomiędzy zwycięzców. Lista drużyn i graczy będzie umieszczona na arenie jak i na forum, dzień przed eventem. Po turnieju nastąpi pokaz fajerwerków i jeżeli czas na to  pozwoli, after party z nagrodami dla wszystkich.

Jedna osoba może wziąć udział we wszystkich konkurencjach. Zgłoszenia przyjmujemy w tym temacie, w formie wypełnionego wzoru:

Nick: Podajemy swój nick w grze.

Jeden na jednego: Zgłaszam się. Jeżeli nie chcesz się zgłosić, pozostaw to pole puste.

Walki drużynowe: Nicki w grze wszystkich członków drużyny. Jeżeli nie chcesz się zgłosić, pozostaw to pole puste.

Wyścig świń: Zgłaszam się. Jeżeli nie chcesz się zgłosić, pozostaw to pole puste.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie! :)

Mapa serwera