• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Event Howaito

Event Howaito

Witajcie. Mam przyjemność zapowiedzieć kolejny event zorganizowany przez gracza Artur2198. Przeczytajcie co nasz kolega ma nam do zaoferowania.

Pora wspólnie rozpocząć nowy rozdział w dziejach miasta Howaito! Otóż dnia 7.07.2013 o godzinie 17:00 zostanie uroczyście otwarta Armia Howaito oraz nadany zostanie podczas ceremonii tytuł jej naczelnego dowódcy – Marszałka. Żeby uczcić ten fakt, zapraszam wszystkich graczy serwera na wielkie igrzyska poświęcone najróżniejszym sztukom związanym z rzemiosłem wojennym.

Tradycyjne japońskie sztuki walki Kenjutsu, czyli walka mieczem. Dla mistrzów PVP oraz nie tylko. Odbędą się one w turniejowym systemie walk. Żeby zgłosić się do tej konkurencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy podany poniżej. Na resztę dyscyplin wstęp jest wolny. Do wygrania:
I miejsce – 10 000 punktów doświadczenia
II miejsce – 5 000 punktów doświadczenia
III miejsce – 2 500 punktów doświadczenia

Kyudo, droga łuku. Uważasz, że masz dobre oko? Zmierz się z dyscypliną strzelania na czas, na strzelnicy zbudowanej przez naszych sojuszników, miasto Podzamcze. Do wygrania:
I miejsce – 7 500 punktów doświadczenia
II miejsce – 4 000 punktów doświadczenia
III miejsce – 2 000 punktów doświadczenia

Poligon wojskowy, trening wytrzymałości na torze przeszkód. Nawet najlepszy samuraj musi dbać o swoją formę i potrafić przetrwać w najtrudniejszych warunkach. Na tym torze przeszkód sprawdzisz swoją kondycję. Do wygrania:
I miejsce – 5 000 punktów doświadczenia
II miejsce – 2 500 punktów doświadczenia
III miejsce – 1 000 punktów doświadczenia

Konkursy dodatkowe:

Konkurs nurkowania. Wielu marynarzy ginie na skutek braku zdolności pływania. Ty jednak możesz zdobyć nagrody ze znajdujących się głęboko pod wodą skrzynek ze skarbami.

Konkurs spostrzegawczości, szukanie tabliczek. Wytęż swój wzrok i szukaj ukrytych po całym mieście tabliczek z kodami, które pozwolą Ci zdobyć nagrody. Za każdy znaleziony kod zdobędziesz 750 punktów doświadczenia.

 

Formularz zgłoszeniowy do dyscypliny Kenjutsu:

Ja <nick w grze> zgłaszam się do dyscypliny walk kenjutsu i zobowiązuje się do przestrzegania zasad eventu oraz honorowej walki.
Mam nadzieję, że na evencie pojawi się jak najwięcej osób!

Mapa serwera