• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Dzisiaj otwieramy serwerowy Targ

Z wielką przyjemnością ogłaszam, że nadszedł czas aby nasz serwer wzbogacił się o oficjalny targ. Mam nadzieję, że to ułatwi wymianę handlową między graczami i uatrakcyjni rozgrywkę na craftlandia.pl, jednocześnie wzmacniając serwerową ekonomię.

Otwarcie targu nastąpi dzisiaj o godzinie 21:00. Stragany są darmowe, każdy gracz może mieć jeden stragan a przy przydzielaniu obowiązuje zasada „Kto pierwszy ten lepszy”. Stawianie pojedynczych stoisk jest płatne, tak jak na całym serwerze i kosztuje 500 monet za jedną skrzynię.

Aby stać się właścicielem atrakcyjnie położonego straganu wystarczy tuż po godzinie 21:00 wpisać komendę /targ. Następnie udać się do wybranego straganu i będąc w jego wnętrzu wpisać komendę /operator targ. Dla pewności można również postawić tabliczkę ze swoim nickiem aby inni gracze wiedzieli, że dany stragan jest już zarezerwowany. Tabliczka nie jest dowodem rezerwacji ale i tak niszczenie tabliczek innych graczy będzie surowo karane!

Decyduje kolejność napływania zgłoszeń. Prosimy abyście byli cierpliwi bo zgłoszeń może być wiele i proces przyznawania straganów może zająć dużo czasu.

W tej chwili nie przewidujemy możliwości przebudowywania wyglądu stoisk. Można stawiać jedynie tabliczki i skrzynie. Być może jest to chwilowe ograniczenie, wszystko zależy od Waszych opinii. Zależy nam na spójności wyglądu targu.

Jeżeli nie wiesz jak stworzyć sklep to zapraszamy na nasze forum do działu Poradniki.

Zapraszam o 21:00 na /targ!

AKTUALIZACJA
Nie bierzemy tabliczek i nie stawiamy ich (nie będziecie mieć do tego uprawnień). Wystarczy tylko komenda /operator targ.

AKTUALIZACJA 2
Można już zmieniać wygląd stanowisk :) Zostały również udostępnione teleporty na targu. Wszystkiego dowiesz się z tego newsa.

Mapa serwera