• Discord zaprasza!

  Hej, aktualnie po krótkiej lecz jednoznacznej dyskusji na forum odnośnie wyboru rozwiązania głosowego. Wszyscy zgodnie wypowiedzieli się za Discordem. Dlatego też pragnę poinformować, że od dzisiaj zapraszamy Was na nasz serwer Discord, który...

  więcej
 •  
 • Craftlandia 3.0 – Co dalej?

  Wszyscy na pewno czekacie z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat serwera. Nareszcie nadszedł ten czas kiedy coś zaczyna się dziać. Nim opiszę co planujemy, oddam głos Mariuszowi, który w kilku zdaniach chciałby się z Wami...

  więcej
 •  
 • Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej

Dostępne skrzynki z /reset

Tak jak obiecaliśmy, udostępniamy skrzynie z Waszymi itemami z poprzedniej wersji map. Spieszcie się bowiem będą one dostępne tylko przez tydzień!

Najpierw krótkie wytłumaczenie dla graczy, którzy grają od niedawna i nie wiedzą o co chodzi. Przed resetem (który odbył się niedawno) gracze mogli schować swoje rzeczy do trzech podwójnych skrzyń. Dzisiaj te skrzynie udostępniamy. Każdy może wrócić do swojej skrzyni i wziąć itemy, które wcześniej zostawił.

Skrzynie dostępne są po wpisaniu komendy /reset. Po wpisaniu drugi raz komendy /reset wrócisz do miejsca z którego wcześniej się teleportowałeś. W ten sposób nie trzeba przebywać ogromnych odległości aby odzyskać swoje rzeczy. Komendę /reset można używać wielokrotnie.

Wielka skrzynka w której znajdują się Wasze skrzynie z itemami może wyglądać na wklejoną niedbale. Została ona jednak tak umieszczona z przyczyn technicznych. Ustawienie jej gdzieś nad lądem przysporzyłoby nam wiele dodatkowej pracy. Musi być dokładnie w tym miejscu w którym jest :)

Doceńcie to, że mogliście przenieść te rzeczy! Żaden inny znany mi serwer nie zdobył się na taką decyzję. Głównie z tego powodu, że to wiele dodatkowej pracy dla administracji.

Mapa serwera