• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Znamy datę resetu!

Nareszcie mamy konkretne informacje kiedy będzie reset serwera i będziecie mogli na żywo zobaczyć mapę, którą dla Was przygotowaliśmy. Musimy wszyscy jeszcze troszkę poczekać ale obiecuję, że będzie się opłacało!

Musicie wiedzieć, że nasz reset nie jest taki jak te, które spotykaliście na innych serwerach. Wygenerowanie nowej mapy, przegląd pluginów, wyczyszczenie baz i tym podobne proste i drobne zmiany bylibyśmy w stanie zrobić w jeden dzień. My jednak chcemy więcej, ładniej i lepiej.

Być może staliśmy się ofiarą własnego perfekcjonizmu. Być może można było kilka rzeczy odpuścić i zrobić reset szybciej. Być może. Na szczęście niedługo sami będziecie mogli ocenić czy warto było czekać.

Zapowiadam oficjalnie reset serwera craftlandia.pl na dzień
1 grudnia 2012!

Reorganizacji podlegać będzie praktycznie wszystko. Przede wszystkim, zmieni się cała mapa. Będzie tylko jedna, za to zbudowana z kilkudziesięciu biomów a jej rozmiar to… 25 000 bloków na 25 000 bloków (około 9 razy większa od dzisiejszej mapy głównej)!

Zmianie ulegną również zasady gry. Wyznaczone zostaną trzy strefy mapy. Bezpieczna, z mobami oraz z PVP. Zamiast jednego głównego miasta będziecie mogli w prosty sposób samemu tworzyć własne wioski, metropolie, aglomeracje.

W całej rozgrywce pomagać Wam będą przygotowywane przez nas pluginy np. zniszczenia na mapie same będą się po jakimś czasie naprawiały. Wprowadzimy również do rozgrywki elementy RPG (aczkolwiek z dużą rozwagą, nie chcemy popsuć zabawy nierozważnymi decyzjami).

Mam nadzieję, że te wszystkie atrakcje zachęcą Was do grania na naszym serwerze i kiedyś będziecie mogli z dumą powiedzieć innym, że widzieliście na własne oczy jak powstawała nowa craftlandia.pl.