• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Zawody wędkarskie

Zawody wędkarskie

Witajcie! Z przyjemnością prezentuję Wam kolejny plugin, uprzyjemniacz czasu :) Jak część z Was wie, chciałbym stworzyć wiele pluginów, które byłyby odpowiedzialne za różne eventy. Teraz, po kilkunastu godzinach pracy, mogę Wam zaprezentować plugin do zawodów wędkarskich. Dzisiaj premiera!

Na wstępie zaznaczę, że już dzisiaj będziemy mogli wypróbować działanie tego pluginu. Poniżej więcej szczegółów.

Plugin działa podobnie do Quizu czyli event rozpoczyna się o losowej godzinie. Różnica jest taka, że powędkować będziemy mogli zawsze w środę (dzisiaj będzie wyjątek od tej reguły) a o samym starcie eventu dowiemy się na 10 minut przed jego uruchomieniem.

Udział jest automatyczny. Każdy kto w ciągu trwania eventu złowi chociaż jedną rybę, będzie się liczył w wynikach całego eventu. Wystarczy wziąć wędkę do ręki i zacząć łowić ryby w dowolnym zbiorniku wodnym (nie trzeba się zbierać w jednym miejscu).

Łowienie trwa 5 minut i po tym czasie ogłaszane są wyniki. Wyniki są również cały czas widoczne po prawej stronie okna gry. Wygrywa oczywiście ten kto złowił najwięcej ryb lub, jeśli jest remis między dwoma lub więcej zawodnikami, wygrywa ten kto jako pierwszy uzyskał zwycięski wynik.

Tak jak wspominałem, event zaczyna się o losowej godzinie jednak dzisiaj, z racji premiery, podpowiem Wam, że warto wejść na serwer chwilę po godzinie 19:00 :) Do zobaczenia!