• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Zapraszamy na event, będzie użyty nowy biom!

Chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnej zabawy. Na dzisiaj (poniedziałek) na godzinę 19:00 zaplanowany jest event, który odbędzie się na osobnej, specjalnie przygotowanej mapie. To idealna okazja aby samemu przekonać się co przygotowujemy dla Was po resecie serwera ponieważ do budowy mapy eventowej został wykorzystany biom, który będzie użyty również w nowej wersji serwera!

Zasady zabawy są bardzo proste. O godzinie 19:00 wszyscy wchodzą na /event. Zaczynacie bez żadnych rzeczy. Waszym zadaniem jest zdobyć jak najwięcej szmaragdów. Musicie więc zdobyć drewno z którego zbudujecie pierwszy kilof. Dzięki niemu będziecie w stanie kruszyć kamień i wydobywać kolejne cenne surowce. W między czasie trzeba zdobyć węgiel i stworzyć pochodnie.

Krótko mówiąc, jest okazja poczuć się jakbyśmy zaczynali grać w Minecrafta od początku! Przy okazji zobaczycie piękny biom, który specjalnie dla Was przygotowaliśmy.

Poniżej setnego klocka, licząc od dołu mapy, zaczyna się strefa PVP. Można tam wcale nie wchodzić ale w ten sposób pozbywacie się możliwości zdobycia mnóstwa szmaragdów. Zaryzykujecie konfrontację z innymi graczami?

Nagrody

Po zakończeniu eventu (bawimy się do godziny 22:00) wszyscy gracze mają obowiązek zostać na mapie eventowej i poczekać aż administratorzy podliczą wyniki. Liczą się tylko szmaragdy! Pierwsze trzy osoby z największą liczbą szmaragdów otrzymują następujące nagrody:

Pierwsze miejsce:
Dostęp do nowej mapy serwera (tej po resecie) na dwie godziny przed oficjalnym resetem!

Drugie miejsce:
Dostęp do nowej mapy serwera na godzinę przed oficjalnym resetem!

Trzecie miejsce:
Dostęp do nowej mapy serwera na pół godziny przed oficjalnym resetem!

Jeżeli event się spodoba i stawicie się licznie, na pewno zrobimy kolejne. Być może będą się odbywać nawet codziennie!