• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Witamy na craftlandia.pl!

Miło nam poinformować, że serwer craftlandia.pl oficjalnie rozpoczyna swoją działalność. Włożyliśmy wiele wysiłku aby spełnić oczekiwania naszych graczy. Mamy nadzieję, że razem z nami spędzicie na craftlandia.pl wiele miłych dni.

Przygotowaliśmy dla Was osiem różnorodnych map o których możecie poczytać na stronie “Dostępne światy“. Każda mapa jest inna, każda rządzi się innymi prawami i każda kryje w sobie wiele niespodzianek.

Chcemy abyście budowali dużo i ładnie :) Z tego powodu, jako pierwsi na świecie, będziemy przeprowadzać cykliczne konkursy w których do wygrania będą prawdziwe pieniądze! Każdego miesiąca do rozdania będzie 200zł i kwota ta będzie rosła!. Wszystkiego dowiesz się z podstrony “Jak zarabiać?“.

Ponieważ dopiero wystartowaliśmy i wiele rzeczy musi się jeszcze “dotrzeć”, ogłaszamy w tej chwili, że serwer jest w fazie beta. Nie wszystkie elementy strony i forum są jeszcze pełne, nie wszystkie informacje dostępne, nie wszystkie reguły ustalone. Aby wynagrodzić Wam okres przejściowy ogłaszamy wielki konkurs na start serwera!

Konkurs na start serwera

W konkursie przewidziane są trzy nagrody:

 • Pierwsze miejsce: 100zł
 • Drugie miejsce: 50zł
 • Trzecie miejsce: 20zł

Co trzeba zrobić aby wygrać te pieniądze? Zasada jest jedna. Należy zdobyć jak najwięcej pieniędzy w grze. Na serwerze funkcjonuje wirtualna waluta, tak zwane złote monety. Jest wiele sposobów ich zdobywania, wszystkie opisane są na stronie “Jak zarabiać?“. Wygra ten kto będzie najbardziej pracowity i najbardziej pomysłowy.

Do dzieła! Te pieniądze czekają na Was :) Na podium są aż trzy miejsca więc warto powalczyć!