• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Tryb Creative dla wszystkich!

Tak jak obiecywaliśmy, graczom na naszym serwerze został udostępniony tryb Creative. Jeszcze w piątek wieczorem można było zacząć z niego korzystać. Chcesz wybudować coś ciekawego na co wcześniej nie mógłbyś sobie pozwolić? Chcesz zwiedzić nasze mapy z lotu ptaka? Teraz masz najlepszą okazję :)

Z nowym trybem wiążą się pewne ograniczenia. Musieliśmy je wprowadzić aby te ostatnie dni na starej mapie nie stały się dla wszystkich koszmarem :) Oto one:

 • Nie można stawiać nielicznych bloków (chociaż są dostępne w menu wyboru bloków)
 • Nie działają jajka spawnujące
 • Nie działają mikstury

W każdej chwili można zmienić swój tryb. Służy do tego prosta komenda /gm. Można także bezpośrednio wpisać oczekiwany tryb np. /gm 0, /gamemode 1 lub /gamemode creative.

Zachęcam do zwiedzania naszych map! To jest niepowtarzalna okazja do tego aby odkryć wiele ciekawych miejsc, spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy :-) Miłego latania!

PS
Zrobię wszystko co w mojej mocy aby jeszcze w ten weekend udostępnić Wam prezentację biomów, które będą dostępne na nowej mapie. Chciałem Wam to pokazać jeszcze wczoraj ale niestety wymaga to ode mnie dużo czasu i wysiłku dlatego musicie jeszcze troszeczkę poczekać. Jestem jednak pewien, że przyznacie mi rację, że warto było czekać gdy obejrzycie filmik :)