• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Przenoszenie projektów

Przystępujemy do prac nad ostatnią rzeczą jaka nam pozostała do zrobienia po resecie. W ten weekend możecie liczyć na wzmożony wysiłek z naszej strony nad przenosinami projektów, które uzyskały odpowiednią ilość punktów w ostatnim konkursie. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

W dziale “Konkurs” jest lista wszystkich projektów, które są zakwalifikowane do przenosin. Niestety nie wszyscy jeszcze określili w którym mniej więcej miejscu ma znajdować się ich budowla na nowej mapie. Prosiłbym o uzupełnienie tych informacji.

Za przenosiny jest odpowiedzialny przede wszystkim Paweł (JohnyLemoniada). W każdej sprawie związanej z przenoszonymi projektami proszę się z nim kontaktować, najlepiej poprzez PW na forum. Każdy z Was musi umówić się z Pawłem na konkretną godzinę abyście razem mogli wybrać dokładne miejsce wklejenia projektu. Dlatego proszę Was o współpracę z nim i stawianie się na serwerze w odpowiednich godzinach jeżeli już się umówiliście na przenosiny.

W związku z powyższym, każdego zainteresowanego proszę o napisanie PW do Pawła z informacjami kiedy będziecie online i kiedy chcielibyście przystąpić do przenosin swojego projektu. Projektów jest dużo dlatego obowiązek pierwszego kontaktu spoczywa na Was.

Każdy przenoszony projekt dostanie automatycznie cuboid.

PS
W ten weekend zostaną ostatecznie ogłoszone zasady projektów/miast. Bardzo długo wahałem się jak to zorganizować ale wreszcie postanowiłem ograniczyć zasady do minimum. Myślę, że ten brak formalności przypadnie Wam do gustu. Warunki są już znane, wystarczy je jedynie ogłosić jednak potrzebuję dnia lub dwóch aby dostosować obecne pluginy do nowych zasad.