• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

I po resecie. Teraz pracujemy dalej!

Reset rodził się w straszliwych bólach ale wczoraj nareszcie udało się uruchomić docelową mapę. Można na niej już grać, od tej pory nic już nie będzie zmieniane. Jeszcze dzisiaj pojawią się bardziej szczegółowe informacje dotyczące przenoszenia skrzyń, projektów oraz zasad rozgrywki.

Na razie nie dorobiliśmy się jeszcze spawnu, nie znacie zasad i nie wszystkie docelowe pluginy są uruchomione. Ale najważniejsze, czyli mapa, już jest i pięknie działa :) Jako ciekawostkę postanowiłem dodać do tego newsa drobny fragment mapy od strony technicznej. Tak to właśnie u mnie wygląda :)

Możecie już w pełni korzystać z nowej mapy. Można na niej wydobywać, budować etc. Nie ma żadnych restrykcyjnych ograniczeń. Nie można jedynie specjalnie niszczyć otoczenia i zanieczyszczać mapy. Wszystko inne jest dozwolone.

Jak wiecie, nie ma i nie będzie na naszym serwerze głównego miasta. To do Was, drodzy gracze, należy ta przyjemność :) Znajdźcie atrakcyjne tereny i zacznijcie po prostu budować. Miasto może założyć każdy, pod warunkiem, że znajdzie minimum 5 osób, które zgłoszą chęć zamieszkania w mieście. Każde miasto będzie miało swoje osobne forum. Bardziej szczegółowych informacji oczekujcie dzisiaj wieczorem.

PS
Aktualny punkt spawnu nie będzie zachowany. To znaczy, że nie warto wybierać miejsca na swoje miasto blisko tego punktu aby mieć blisko do spawnu. Spawn zostanie wybudowany w innym miejscu :) Jeszcze szukamy dogodnego terenu. Na pewno nie będzie to jakoś przesadnie daleko.