• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Event Survival Games!

Survival Games

Hej! Aguś, Szkodziu i Adamo przygotowali dla was kolejny event. Czegoś takiego jeszcze nie było, a skoro pojawia się to po raz pierwszy na naszym serwerze, nagrody też muszą być specjalne! Sprawdźcie co przygotowali dla nas organizatorzy.

Oto przyszedł czas na kolejny event! Zapraszamy do rywalizacji, jakiej na Craftlandii jeszcze nie widzieliście. O czym mowa? O zabawie w stylu Survival Games :)

Impreza odbędzie się 21 lipca 2013 roku, od godziny 16:30.

Przejdźmy do szczegółów. Przygotowaliśmy dla Was arenę, na której ukryliśmy 22 skrzynie zawierające losowe przedmioty. Rzeczy te mają Wam pomóc w odniesieniu zwycięstwa w walce, a nagrody są warte zachodu!
Jednocześnie na arenie może przebywać 7 osób, które rywalizują ze sobą o przetrwanie. W zależności od liczby chętnych, utworzymy określoną liczbę rozgrywek.

Spośród każdej siódemki, trzech najlepszych wojowników otrzyma nagrody:
1 miejsce – 10 000 ekspa + diamentowa zbroje dla konia
2 miejsce – 8 000 ekspa + złota zbroja dla konia
3 miejsce – 5 000 ekspa + żelazna zbroja dla konia

Dodatkowo dwóch najlepszych śmiałków spośród każdej tury przechodzi dalej do walki o nagrodę główną: dodatkowe 25 000 ekspa.
Pamiętajmy, że ostatecznie, zwycięzca może być tylko jeden!

Chcielibyśmy również uczcić pojawienie się na serwerze koni! W związku z tym zapraszamy na drugą część eventu, którą stanowić będą zawody w jeździectwie. Przygotowaliśmy dla Was tor z przeszkodami. Na każdą przeszkodę gracz ma tylko jedną próbę! Jeśli nie uda mu się danej przeszkody pokonać, otrzymuje punkty karne (ich liczba zależy od poziomu trudności).

Przewidziane nagrody za tę konkurencję:
1 miejsce – 10 000 ekspa + diamentowa zbroja dla konia
2 miejsce – 8 000 ekspa + złota zbroja dla konia
3 miejsce – 6 000 ekspa + żelazna zbroja dla konia
4 miejsce – 4 000 ekspa
5 miejsce – 2 000 ekspa

Mamy dla Was również niespodzianki, ale o tym więcej wspomnieć nie możemy!

Osoby chętne do wzięcia udziału powinny zapisać się w tym temacie, uwzględniając konkurencję, w której chcą wziąć udział (można w obu!). Zgłoszenia przyjmujemy w tym temacie do piątku 19.07.2013 do godziny 18:00. Na event zapraszamy z CZYSTYM EQ, jedzenie będzie zapewnione dla wszystkich gości.

Pozdrawiamy i czekamy na Was!