• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Event PVP

Dzisiaj o godzinie 20:30 na naszym serwerze odbędzie się turniej PVP. Ekscytujące walki gwarantowane! ;-) Czytaj całego newsa aby dowiedzieć się szczegółów.

/event

Aby dostać się na event wystarczy wpisać komendę /event. Jej użycie nic nie kosztuje. Jej ponowne wpisanie spowoduje, że zostaniesz przeniesiony w miejsce z którego pierwotnie się teleportowałeś. Komendy /event można używać wielokrotnie.

Zasady

Na event wstęp ma każdy. Nad polem bitwy jest szklany sufit skąd walki będą mogli śledzić widzowie. Gracze chętni do spróbowania swoich sił mogą przynieść ze sobą żelazną zbroję i żelazny miecz oraz łuk i strzały. Można także mieć podstawowe złote jabłka. Wyposażenie nie może być ulepszone! Zakazane jest używanie mikstur.

Nie bierzcie nic więcej ze sobą bo będziemy tych zasad skrupulatnie przestrzegać! Zbroja może być żelazna ale może być na przykład skórzana. Nie może być natomiast diamentowa!

Event będzie polegał najprawdopodobniej na walkach 1 na 1 ale może się to zmienić, zależnie od ilości chętnych. Po każdej rundzie wygrani muszą zwrócić rzeczy osobom przegranym, jeżeli jakieś zdobyli.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie trzeba się zgłaszać na forum aby móc wziąć udział w evencie. Każdy chętny będzie mógł walczyć.

Nagrody

Pierwsze miejsce – 98 sztuk Blaze Rod, 48 sztuk Ghast Tear, 32 Nether Wart
Drugie miejsce – 48 sztuk Blaze Rod, 12 sztuk Ghast Tear
Trzecie miejsce – 24 sztuki Blaze Rod, 4 sztuki Ghast Tear

Zapraszamy!