• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Dzisiaj otwieramy serwerowy Targ

Z wielką przyjemnością ogłaszam, że nadszedł czas aby nasz serwer wzbogacił się o oficjalny targ. Mam nadzieję, że to ułatwi wymianę handlową między graczami i uatrakcyjni rozgrywkę na craftlandia.pl, jednocześnie wzmacniając serwerową ekonomię.

Otwarcie targu nastąpi dzisiaj o godzinie 21:00. Stragany są darmowe, każdy gracz może mieć jeden stragan a przy przydzielaniu obowiązuje zasada “Kto pierwszy ten lepszy”. Stawianie pojedynczych stoisk jest płatne, tak jak na całym serwerze i kosztuje 500 monet za jedną skrzynię.

Aby stać się właścicielem atrakcyjnie położonego straganu wystarczy tuż po godzinie 21:00 wpisać komendę /targ. Następnie udać się do wybranego straganu i będąc w jego wnętrzu wpisać komendę /operator targ. Dla pewności można również postawić tabliczkę ze swoim nickiem aby inni gracze wiedzieli, że dany stragan jest już zarezerwowany. Tabliczka nie jest dowodem rezerwacji ale i tak niszczenie tabliczek innych graczy będzie surowo karane!

Decyduje kolejność napływania zgłoszeń. Prosimy abyście byli cierpliwi bo zgłoszeń może być wiele i proces przyznawania straganów może zająć dużo czasu.

W tej chwili nie przewidujemy możliwości przebudowywania wyglądu stoisk. Można stawiać jedynie tabliczki i skrzynie. Być może jest to chwilowe ograniczenie, wszystko zależy od Waszych opinii. Zależy nam na spójności wyglądu targu.

Jeżeli nie wiesz jak stworzyć sklep to zapraszamy na nasze forum do działu Poradniki.

Zapraszam o 21:00 na /targ!

AKTUALIZACJA
Nie bierzemy tabliczek i nie stawiamy ich (nie będziecie mieć do tego uprawnień). Wystarczy tylko komenda /operator targ.

AKTUALIZACJA 2
Można już zmieniać wygląd stanowisk :) Zostały również udostępnione teleporty na targu. Wszystkiego dowiesz się z tego newsa.