• Jesteśmy na 1.8!

  Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :) Serwer nie był do tej pory aktualizowany z ważnych...

  więcej
 •  
 • Konkurs na mapę eventową przedłużony

  Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego...

  więcej
 •  
 • Flagi są już do Waszej dyspozycji

  Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-) Mały wstęp dla osób, które nie wiedzą o czym mowa. Każdy teren...

  więcej

Dostępne skrzynki z /reset

Tak jak obiecaliśmy, udostępniamy skrzynie z Waszymi itemami z poprzedniej wersji map. Spieszcie się bowiem będą one dostępne tylko przez tydzień!

Najpierw krótkie wytłumaczenie dla graczy, którzy grają od niedawna i nie wiedzą o co chodzi. Przed resetem (który odbył się niedawno) gracze mogli schować swoje rzeczy do trzech podwójnych skrzyń. Dzisiaj te skrzynie udostępniamy. Każdy może wrócić do swojej skrzyni i wziąć itemy, które wcześniej zostawił.

Skrzynie dostępne są po wpisaniu komendy /reset. Po wpisaniu drugi raz komendy /reset wrócisz do miejsca z którego wcześniej się teleportowałeś. W ten sposób nie trzeba przebywać ogromnych odległości aby odzyskać swoje rzeczy. Komendę /reset można używać wielokrotnie.

Wielka skrzynka w której znajdują się Wasze skrzynie z itemami może wyglądać na wklejoną niedbale. Została ona jednak tak umieszczona z przyczyn technicznych. Ustawienie jej gdzieś nad lądem przysporzyłoby nam wiele dodatkowej pracy. Musi być dokładnie w tym miejscu w którym jest :)

Doceńcie to, że mogliście przenieść te rzeczy! Żaden inny znany mi serwer nie zdobył się na taką decyzję. Głównie z tego powodu, że to wiele dodatkowej pracy dla administracji.