Jesteśmy na 1.8!

Minecraf 1.8

Dzisiaj w nocy miało miejsce ważne wydarzenie dla naszego serwera. Z wersji 1.6.4 przeskoczyliśmy od razu na 1.8, pomijając wszystkie 1.7. Chciałoby się powiedzieć: najwyższa pora! :)

Konkurs na mapę eventową przedłużony

Konkurs na mapę eventową trwa!

Kto śledzi nasz kanał YouTube ten wie, że konkurs ogłoszony w lutym został przedłużony do połowy kwietnia. Kto chce poznać więcej szczegółów oraz obejrzeć film dokładnie wyjaśniający wszystkie zasady konkursy ten niech zajrzy do środka tego newsa ;)

Flagi są już do Waszej dyspozycji

Minecraft flagi

Po wielu zapowiedziach nareszcie mogę napisać, że od teraz możecie sami definiować właściwości swoich terenów chronionych (tzw. flagi). Kolejny duży postęp w rozwoju serwera :-)

Konkurs na mapę eventową

Nowe mapy na event

Nasz event, który polega na walce z hordami przeciwników kapłana VooDoo jest już całkiem dojrzały. Cały czas go zmieniam, poprawiam, testuje nowe rozwiązania ale działa już na tyle sprawnie aby móc myśleć o ulepszeniach. Najważniejszą nowością będą nowe mapy. Czytaj dalej jeżeli chciałbyś aby gracze walczyli na stworzonej przez Ciebie arenie.

Potrzebni programiści!

Szukamy programisty

Kochani, nasz serwer cały czas się rozwija ale na pewno wszyscy chcielibyśmy aby działo się to szybciej. Niestety, jak dla każdego z Was, tak i dla mnie doba ma tylko 24h a oprócz serwera (a raczej przede wszystkim) mam swoje prywatne życie, pracę etc. Jeżeli więc chcemy się cieszyć regularnymi nowościami na craftlandii, musi pojawić się więcej rąk do pracy. Oferuję swoją pomoc w nauce ale …

Wielka premiera! Houngan nadchodzi!

Event zombiaki

Dzisiaj o godzinie 20:00 na naszym serwerze odbędzie się event nad którym pracowałem od kilku miesięcy. Nareszcie wszystkie zagadki zostaną rozwiązane a Wy, drodzy gracze, staniecie przed bardzo trudnym zadaniem obronienia naszego serwera przed wrogami. Nie może Cię na tym evencie zabraknąć!

Pokaz sztucznych ogni!

Sztucznie ognie

Witajcie! Z okazji Sylwestra i powitania Nowego Roku, waldi wraz z kilkoma pomocnikami, przygotował wyjątkowy pokaz sztucznych ogni. Odbędzie się on 2 stycznia 2014 r. o godzinie 20:00.

Minecraft – Pocket Edition 0.8.0

Minecraft Pocket Edition

Kieszonkowa wersja Minecrafta doczekała się w końcu aktualizacji 0.8.0. Rzućmy okiem na to co twórcy dodali i zmienili w przenośnej wersji naszej ulubionej gry.

Świąteczny blok eventowy!

Eventy Świąteczne

Ho ho ho! Witajcie! Dziś 6 grudnia, czyli wszystkim znane Mikołajki! Mamy nadzieję, że Mikołaj o Was nie zapomniał i dostaliście, choć mały prezencik, przedsmak świąt. My także mamy dla Was dziś trochę niespodzianek.  Zaplanowaliśmy kilka zabaw, które mają Wam umilić przerwę świąteczną.

Jak to będzie z 1.7?

Minecraft 1.7

Wszyscy zapewne wiecie, że wielkimi krokami nadchodzi nowa wersja Minecrafta, opatrzona numerkiem 1.7. Pojawi się być może już dzisiaj (planowana godzina: 15:00). Na pewno zastanawiacie się jak to będzie z naszym serwerem, kiedy zaczniemy obsługiwać tą wersję, czy są szanse na nowe biomy itd. Wyjaśniam wszystko w tym newsie.

Mapa serwera